Культурно-масові заходи

Тематичний захід з нагоди 37-ої річниці Чорнобильської катастрофи «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…»

26 квітня минає 37 років із моменту трагічних подій на Чорнобильській АЕС.  Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Вона спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження.

10:32:05 27.04.2023

Семінар  бібліотечних працівників «Бібліотека сьогодні  це освітньо-культурно-інформаційний простір громади»

30 вересня 2022 року на базі Левківської публічної бібліотеки Відділом освіти, культури, молоді та спорту Глибочицької сільської ради зорганізовано та  проведено семінар бібліотечних працівників на тему:

11:57:17 03.10.2022

Всеукраїнський культурно-мистецький фестиваль «ZT-EXPO 2021»

27 вересня 2021 року з метою  презентації туристичного потенціалу нашої громади Студеницька сільська бібліотека та Центр української  культури та етнографії «Оберіг Студеної Води» с. Студениця Глибочицької сільської ради брали участь у туристичному форумі у рамках проведення щорічного Всеукраїнського  культурно-мистецького фестивалю  «ZT-EXPO 2021»,  у місті Житомирі.

16:22:47 29.09.2021

520 річниця села Левків

18 вересня 2021 року жителі та гості села Левків відсвяткували свій ювілей       520 річницю. Кожне село має свою історію, традиції, звичаї притаманні тільки даному регіону. А історію творять люди, жителі села. Адже Левків це  село Героя України Василя Божка, яке зростило мужніх воїнів Олексія Шевченка, Олександра Книша, Олександра Шахрая, які віддали своє життя  за незалежність і територіальну цілісність нашої України.

15:50:03 22.09.2021

Творчий вечір «Кмитівчанки»

Щедра Поліська земля багата  народними талантами, які творять справжнє,  животворне мистецтво, примножують духовні цінності - українську народну пісню, музику, звичаї та обряди нашого народу.

10:53:00 17.09.2021

XVIII обласний фестиваль «Райдуга»

10 вересня 2021 року відбувся XVIII обласний фестиваль «Райдуга» для дітей та молоді з особливими потребами, який щорічно проводиться у смт Іршанськ.

16:16:28 14.09.2021

28 серпня День села відсвяткували у Студениці

Розпочалося свято відкриттям «містечка майстрів»: виставки декоративно-прикладного мистецтва Центру української культури та етнографії «Оберіг Студенної Води» с. Студениця, яку представляли керівник Центру Валентина Радкевич і майстриня  Ольга Муженко, постійні учасниці багатьох районних, обласних та всеукраїнських виставок.

16:42:33 30.08.2021