Місцеві вибори-2020

Відомості про утворення

багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА № 6

Про внесення змін у Постанову № 2 «Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на перших місцевих виборах депутатів Глибочицької  сільської ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів»

ПОСТАНОВА № 5

ПОСТАНОВА № 4

ПОСТАНОВА №3
Про внесення змін у Постанову № 2 «Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на перших місцевих виборах депутатів Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів»

ВІДОМОСТІ
про спеціальні рахунки територіальної виборчої комісії для
внесення грошової застави

ВІДОМОСТІ
про утворення
багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів
Глибочицька сільська територіальна виборча комісія Житомирського району

Електронна пошта Глибочицької сільської ТВК

GLYBOCHYCJASVTK@ukr.net

Г Р А Ф І К   Р О Б О Т И

Глибочицької сільської територіальної  виборчої комісії
Житомирського району Житомирської області
с. Глибочиця в. М.Грушевського, 2
(приміщення сільської ради, сесійна зала)

Понеділок
                                          Середа                        9.00 – 18.00

П’ятниця

Обідня перерва          13.00 – 14.00

Субота                         9.00 – 13.00
Неділя                         вихідний

Перелік документів
для реєстрації кандидатів в
депутати сільської ради та на посаду сільського голови:

1 - заява;

2 - автобіографія кандидата (в паперовому варіанті та електронному носії);

3 - документ про внесення грошової застави (в паперовому варіанті);

4 - одна фотографія кандидата розміром 4 х 6 см (в паперовому варіанті та електронному носії);

5 - копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки кандидата(в паперовому варіанті).

13.3. Висування та реєстрація кандидатів у депутати сільської, селищної, міської ради (тер. громад з кількістю виборців до 10 тисяч)