Місцеві вибори-2020

ввв

Протокольне рішення про визнання  обрання посади Глибочицького сільського голови  та депутатів до Глибочицької сільської  ради Житомирського району Житомирської області

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати виборів сільського, селищного голови Глибочицька сільська рада Житомирського району Житомирської області

ПОВІДОМЛЕННЯ про результати виборів депутатів Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

ПРОТОКОЛИ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ  З ВИБОРІВ

ГОЛОВИ ТА ДЕПУТАТІВ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Зведена інформацйія про кількість виборчих бюлетенів , виготовлених для кожного територіального виборчого округу.

Дільничні виборчі комісії

ПОСТАНОВА 9

ПОСТАНОВА 8

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих в багатомандатних виборчих округах кандидатів у депутати

ВІДОМОСТІ

про зареєстрованих кандидатів на посаду Глибочицького сільського голови

ПОСТАНОВА № 7

Відомості про утворення

багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА № 6

Про внесення змін у Постанову № 2 «Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на перших місцевих виборах депутатів Глибочицької  сільської ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів»

ПОСТАНОВА № 5

ПОСТАНОВА № 4

ПОСТАНОВА №3
Про внесення змін у Постанову № 2 «Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на перших місцевих виборах депутатів Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів»

ВІДОМОСТІ
про спеціальні рахунки територіальної виборчої комісії для
внесення грошової застави

про утворення
багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів
Глибочицька сільська територіальна виборча комісія Житомирського району

Електронна пошта Глибочицької сільської ТВК

GLYBOCHYCJASVTK@ukr.net

Г Р А Ф І К   Р О Б О Т И

Глибочицької сільської територіальної  виборчої комісії
Житомирського району Житомирської області
с. Глибочиця в. М.Грушевського, 2
(приміщення сільської ради, сесійна зала)

Середа                        9.00 – 18.00

П’ятниця

Обідня перерва          13.00 – 14.00

Субота                         9.00 – 13.00
Неділя                         вихідний

Перелік документів
для реєстрації кандидатів в
депутати сільської ради та на посаду сільського голови:

1 - заява;

2 - автобіографія кандидата (в паперовому варіанті та електронному носії);

3 - документ про внесення грошової застави (в паперовому варіанті);

4 - одна фотографія кандидата розміром 4 х 6 см (в паперовому варіанті та електронному носії);

5 - копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки або копії лицьового та зворотного боків паспорта громадянина України у вигляді картки кандидата(в паперовому варіанті).

13.3. Висування та реєстрація кандидатів у депутати сільської, селищної, міської ради (тер. громад з кількістю виборців до 10 тисяч)