520 річниця села Левків

Дата: 22.09.2021 15:50

18 вересня 2021 року жителі та гості села Левків відсвяткували свій ювілей       520 річницю. Кожне село має свою історію, традиції, звичаї притаманні тільки даному регіону. А історію творять люди, жителі села. Адже Левків це  село Героя України Василя Божка, яке зростило мужніх воїнів Олексія Шевченка, Олександра Книша, Олександра Шахрая, які віддали своє життя  за незалежність і територіальну цілісність нашої України.

Різноманітна  програма святкування Дня села, яка розпочалася о 12 годині об’єднала багато цікавих заходів: футбольний матч між командами ФК «Левків» (діти) – батьки футболістів, атракціони та розваги для дітей, катання на квадроциклах, медична акція: «Перевір своє здоров’я», розважальна програма: «Караоке на майдані», святковий концерт, пісочна анімація, подарунок - сюрприз (скрипачка Швайдер Ірина), виставка місцевих майстрів, святковий феєрверк, святкова дискотека.

Загалом свято пройшло в гарній та дружній атмосфері. У заході брали участь  Глибочицький сільський голова Сокальський С.В., староста Левківського старостинського округу Подорожній О. А., секретар Глибочицької сільської ради Шпаківський В. С., депутати сільської ради: Пупеза І.В., Власенко М.П.,               Марчук С. П., Гаврилюк В.В., Глушенко М.В., Давидов А.В., Мусевич Т.К.                          З вітальним словом до присутніх звернулися: Глибочицький сільський голова, староста Левківського старостинського округу, представник депутата обласної ради Развадовського В.Й.  Козел В. В.  та заступник голови  Новогуйвинської селищної ради Стах В.М.

На святі вітали наймолодших жителів села, подружні пари, які прожили разом            50 років. Були відзначені подяками представники всіх галузей  села, спортсмени та підприємці. Цінними подарунками відзначили майстрів, чиї вироби були представлені на виставці розміщеній у приміщенні будинку культури. Привітали і найкращу квіткарку села Левків.

Господині – соціальні робітники пригощали присутніх смачними стравами та юшкою в своєму затишному куточку. Упродовж всього  свята працювала виїзна торгівля

Свято вдалося!

Всім жителям славного села Левків щиро бажаємо  міцного  здоров’я, довголіття, добробуту та миру!