Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

Заклади освіти Глибочицької сільської ради долучилися до проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, який проходив з 27 вересня по 1 жовтня 2021 року.

15:34:55 01.10.2021

27.08.2021 у Глибочицькій територіальній громаді відбувся серпневий освітянський форум під гаслом: «ОСВІТА ГРОМАДИ БЕЗ БАР’ЄРІВ: ВЕКТОРИ ЯКОСТІ ТА УСПІХУ. Забезпечуємо Якість Освіти Разом».

Учасниками зустрічі були не лише педагоги закладів загальної середньої та дошкільної освіти, почесні гості, а й здобувачі освіти закладів громади.

10:28:47 30.08.2021

ЗАТВЕРДЖЕНО МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

Міністерство освіти і науки затвердило методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН. Методичні рекомендації окреслюють підходи оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти в умовах особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання.

08:57:07 29.07.2021

ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З РОЗГЛЯДУ ПРОЄКТІВ ПРОГРАМИ «СПРОМОЖНА ШКОЛА ДЛЯ КРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ»

Сьогодні, 5 липня 2021 року, відбулось перше засідання комісії з розгляду проєктів, що пропонуються для участі в програмі «Спроможна школа для кращих результатів». Станом на 26 травня 2021 року обласні та Київська міська державні адміністрації подали 891 проєктну заявку, з них – 478 пріоритетних. Загальна вартість пропозицій проєктів становить 2 млрд 516 млн 100 тис. грн. Найбільше пропозицій подали Дніпропетровська, Харківська, Кіровоградська, Одеська та Сумська області.

14:21:35 07.07.2021

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТИ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНДАРТУ «ВИХОВАТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ» ТА ПРОФЕСІЙНОГО СТАНДАРТУ «КЕРІВНИК (ДИРЕКТОР) ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення Проєкт професійного стандарту «Вихователь закладу дошкільної освіти» та Проєкт професійного стандарту «Керівник (директор) закладу дошкільної освіти». Проєкти актів розроблено на виконання завдання 1.2.1.2 Оперативного плану Міністерства освіти і науки України на 2021 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти науки України від 06.01.2021 № 30, та кроку 559 Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 276-р.

14:18:11 07.07.2021

УРЯД УЗГОДИВ ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ ТА НАУКОВИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ І ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ І ВИПЛАТИ СТИПЕНДІЙ ІЗ ЗАКОНОДАВСТВОМ

Кабінет Міністрів вніс зміни до Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат і Порядку призначення і виплати стипендій, які узгоджують дані документи з чинним законодавством. Зміни до відповідних постанов Уряд ухвалив 30 червня 2021 року. Мета рішення – привести Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат і Порядок призначення і виплати стипендій у відповідність до Закону «Про повну загальну середню освіту».

14:17:46 07.07.2021