Вітаємо з перемогою!

Команду здобувачів освіти Студеницького ліцею, яка представляла Глибочицьку ОТГ на 35-му Чемпіонаті зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді в м. Попільня і за сумою 2-х днів змагань  виборола 1 загальнокомандне місце. Спортивне орієнтування -це завжди щось нове, цікаве та захоплююче.  Вітаємо всіх учасників , зичимо тільки перемог у житті  і в конкурсах та змаганнях. Дякуємо наставнику Гончаренко М.В. за великий особистий вклад у розвиток молодого покоління,, за  творчий та креативний підхід до будь- якої справи, за сумління в роботі задля досягнення найвищої мети. Бажаємо  і надалі бути прикладом для наших дітей у пропаганді здорового способу життя, за любов до спорту та туризму.

11:08 17.10.2019

Спорт – це сила!

Команда здобувачів освіти Студеницького, Глибочицького ліцеїв та Гадзинської гімназії брали участь в  обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу, які проходили 11.10.19 р. в м .Малині.  Учень 11 класу Студеницького ліцею Катеренчук Андрій зайняв 3 місце. Серед ОТГ команда посіла 8 місце, а в загальному заліку 13. Бажаємо перемог в наступних змаганнях!

11:05 17.10.2019

Бути відкритим до змін…..

27 вересня 2019 р. на базі  Студеницького ліцею  відбувся семінар-нарада директорів  закладів загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради на тему: «Забезпечення професійного розвитку педагогічних працівників як важлива умова становлення Нової Української школи».

14:13 01.10.2019

Здобувачі освіти за чисте довкілля

Природа – наш дім. Ці слова вже давно стали звичними. Але тільки зараз, коли ця сама природа вже з останніх сил волає про допомогу, ми почали  активно діяти. Ми стаємо господарями. А справжній господар навіть сміттю знайде пристосування.

14:08 26.09.2019

Ми за зелену планету.

В рамках проекту ПМГ ПРООН/ГЕФ «Підвищення рівня обізнаності з питань захисту озонового шару та запобігання змінам клімату – національний внесок у  виконання Монреальського протоколу» мережею ОГС «Зелена Житомирщина», ГО «Розвиток та Довкілля» та Житомирським агротехнічним коледжем з 25 квітня по 25 травня 2019 року проводився конкурс малюнків, присвячений Всесвітньому дню охорони довкілля для дітей та молоді Житомирської області «Намалюй громаду та довкілля – вирішуй проблему забруднення повітря».

16:40 23.09.2019

Що чекає нас в наступному 2019/2020 навчальному році?

На це запитання та багато інших педагоги громади отримали 29.08.2019 року на серпневій педагогічній конференції, яка відбулася у Будинку культури с.Глибочиця. Тема серпневої конференції освітян «Нова українська школа-від старту до успіху у 2018/2019 н.р. та пріоритетні завдання розвитку освітньої галузі на 2019/2020 н.р.». Завдання конференції полягало в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

14:12 30.08.2019