Освіта

Загальнонаціональна акція єднання та віри «Випускники 2024 року для майбутніх поколінь» у закладах освіти Глибочицької громади

19 квітня 2024 року у рамках відзначення Дня довкілля педагогічні та учнівські колективи закладів загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради долучилися до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь». Мета акції – розвиток екологічної свідомості та виховання молодого покоління української нації. Здобувачі освіти Глибочицького, Студеницького та Левківського ліцеїв висадили дерева, кущі та квіти як символ незламного духу та віри в перемогу України і цим не тільки подбали про екологію, а й залишили добру пам’ять про себе наступним поколінням. Ця акція стала не лише символічним жестом, але й практичним внеском у покращення екологічної ситуації довкілля.

18:37:35 22.04.2024