ДО УВАГИ БАТЬКІВ! ПАМ'ЯТКА  «ХАРЧУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ – ПРАВА БАТЬКІВ»

Батьки можуть впливати на організацію харчування дітей у школах та садочках.  Кожна мати чи батько мають право зайти у їдальню школи чи дитсадка і поцікавитися, що їсть її дитина ( при цьому ви маєте бути здоровим/здоровою та обов'язково зняти верхній одяг).  Перше, на що варто звернути увагу, це на організацію інформаційного стенду на якому має бути:

16:14 15.01.2020

Відкриття виставки міжнародного АРТ-проєкту «Лицарі українського романтичного світосприйняття М. Коцюбинський і С. Параджанов» у музеї Коцюбинського

9 січня відомому кінорежисерові Сергію Параджанову виповнилося би 96 років. Саме цього дня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.М. Коцюбинського відбулося відкриття міжнародного АРТ-проекту «Лицарі українського романтичного світосприйняття М. Коцюбинський і С. Параджанов.

11:27 11.01.2020

«Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції»

5 грудня 2019 року  на базі  Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася VІІ Всеукраїнська науково-практична конференція,  присвячена річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

14:58 16.12.2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Від творчості - до перемоги Мова – це не просто багатство народу, його скарб. Це галузь знань, що постійно розвивається, змінюється. У кожної мови свій маршрут, свій звукопис. Процес пізнання мови не тільки цікавий, але й корисний.

14:27 11.12.2019

Про хід сертифікації педагогічних працівників Глибочицької ОТГ

В Україні вперше відбулась пілотна сертифікація педагогічних працівників. Метою даної сертифікації є виявлення та стимулювання педагогічних працівників з високим рівнем професійної майстерності, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

14:23 04.12.2019

Ти не знаєш на що ти здатний, поки не спробуєш!

Саме ці слова стали визначальними при виборі основного напрямку діяльності комунального закладу «Гадзинська гімназія». Педагогічний колектив на чолі з директором закладу освіти готові до змін, які диктує їм сьогодення. Свідченням цього є участь у семінарі-практикумі «Організація ефективного та безпечного освітнього середовища Нової української школи», який відбувся 28 листопада на базі комунального закладу «Гадзинська гімназія». У нараді взяли участь начальник відділу освіти Глибочицької сільської ради Войтенко Ганна Мефодіївна, провідний спеціаліст відділу освіти Панова Галина Станіславівна, директори ЗЗСО та ЗДО Глибочицької ОТГ.

14:21 04.12.2019