Освіта

СТАРТУВАВ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України, є одним із провідних заходів серед учнівської молоді. Конкурс проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей країни, виховання їх у дусі патріотизму і демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації.

15:43:23 14.01.2022

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ НАКАЗУ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТИЗИ ТА ЗАТВЕРДЖЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, РОЗРОБЛЕНИХ НЕ НА ОСНОВІ ТИПОВИХ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ»

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт наказу Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку проведення експертизи та затвердження освітніх програм повної загальної середньої освіти, розроблених не на основі типових освітніх програм».

11:31:31 12.01.2022

Обласний онлайн-конкурс «Впоряд» у  рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

06 грудня 2021 року до Дня Збройних Сил України та з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді відбувся обласний онлайн-конкурс «Впоряд» у  рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

15:46:10 24.12.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Період кампанії охоплює наступні важливі дати:

09:05:22 25.11.2021

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

24 листопада 2021 року, Уряд ухвалив зміни до загального порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.

09:04:31 25.11.2021