Освіта

19 листопада 2019 року в Березинській  початковій школі та Березинському ЗДО «Малятко» відбувся семінар директорів закладів дошкільної освіти

На семінарі під керівництвом начальника відділу освіти Глибочицької ОТГ Войтенко Г.М. обговорювались важливі питання організації роботи з дошкільниками, зокрема, проблема наступності в роботі закладу дошкільної освіти  та початкової школи. Тож після відвідування заняття з валеології у ЗДО (вихователь – Міщенко В.М.) педагоги ознайомились із особливостями організації роботи на уроці у класі-комплекті (вчитель – Гуцалюк Н.К) та виховному заході (вчитель – Сидорчук Г.В.)

15:24 28.11.2019

НАКАЗ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЖРДА №261 від 13.11.2019р. "Про підсумки II (обласного) етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

Відповідно до Положення про Всеукраїнську експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 04.02.2013 р. №81 з 01 по 11 листопада 2019 року було підведено підсумки обласного етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт учасників експедиції.

15:54 14.11.2019

Методична майстерня вчителів англійської мови.

22 жовтня 2019 року на базі  Кошарищенської гімназії   відбулося засідання динамічної групи вчителів англійської мови спільно із працівниками відділу освіти Глибочицької сільської ради.

17:00 28.10.2019