Оголошення

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

11:12:45 10.10.2020

Шановні платники земельного податку!

Якщо Ви не отримали податкові повідомлення – рішення по земельному податку, зверніться до органу Державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.

15:22:59 11.08.2020

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля (Білик Артем Євгенович № 2020325419 та №2020325418)

На виконання вимоги п.З, ст.6 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля» та Постанови КМУ від 13.12.17 р. №1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля», оголошується початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля» та «Звіт з оцінки впливу на довкілля» гр. Білика Артема Євгеновича.

15:33:06 05.08.2020

Про формування проекту  регіонального замовлення на 2021 рік

Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації (далі - департамент) для забезпечення належного доступу суд°єктів господарювання до формування регіонального Замовлення на підготовку робітничих кадрів створено електронну онлайн систему подання заявок підприємствами, які працюють на території Житомирської області, про потребу в робітничих кадрах на 2021 рік та орієнтовну потребу на 2022-2023 роки.  Електронний ресурс «ПІДГОТОВКА РОБІТНИЧИХ КАДРІВ (ОНЛАЙН АНКЕТА) розміщений на головній сторінці офіційного вебсайту департаменту

12:32:37 31.07.2020