28 серпня День села відсвяткували у Студениці

Дата: 30.08.2021 16:42

Фото без опису    Розпочалося свято відкриттям «містечка майстрів»: виставки декоративно-прикладного мистецтва Центру української культури та етнографії «Оберіг Студенної Води» с. Студениця, яку представляли керівник Центру Валентина Радкевич і майстриня  Ольга Муженко, постійні учасниці багатьох районних, обласних та всеукраїнських виставок.

Великої уваги заслуговує виставка народних умільців «Берегині українського духу», яку презентувала завідувачка Студеницької сільської бібліотеки: колекції робіт майстринь села Надії Сімчук, Ємілії Ботвинюк та Антоніни Слюсаренко, які залишили гарний спадок своєї майстерності для майбутніх поколінь. Приємне враження на присутніх на святі справили вишивки бісером молодої майстрині Іванни  Таранович, яка продовжує славні традиції досвідчених майстрів.

Для наймолодших жителів та гостей села працювали атракціони - гірка та веселий потяг, який курсував вулицею села.

У рамках святкування Дня села, перед товариським матчем між футбольними командами с. Студениця, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, староста Студеницького старостинського округу Юрій Вергун та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ганна Войтенко привітали місцеву футбольну команду села та вручили капітану команди Ігорю Кучуку комплект м’ячів та 15 комплектів спортивної форми.

О 17.00 годині розпочався святковий концерт творчих колективів  та окремих виконавців Студеницького будинку культури та Кмитівського клубу  Глибочицької сільської ради.

Присутніх зі святом вітали Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський; староста Студеницького старостинського округу Юрій Вергун, від депутатського корпусу  Глибочицької сільської ради - Марія Власенко.

Традиційно отримали подарунки батьки новонароджених та подружні пари, які відзначили золоті весілля.

Для гостей свята своє мистецтво дарували гурт «Древляни» та народний артист України Юрій Градовський, який порадував слухачів не лише своєю чудовою музикою, гарними піснями, а й душевною поезією.

На кінець свята було розіграно святкову лотерею з суперпризом від сільського голови.

Завершилося свято танцювальним вечором.