XVIII обласний фестиваль «Райдуга»

Дата: 14.09.2021 16:16

10 вересня 2021 року відбувся XVIII обласний фестиваль «Райдуга» для дітей та молоді з особливими потребами, який щорічно проводиться у смт Іршанськ.

Метою Фестивалю є виявлення та підтримка талановитих та обдарованих дітей, які вивчають та пропагують різноманітність світової та української культури, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей, реабілітація та соціалізація дітей засобами культури та мистецтва, виховання у здорових дітей турботи, чуйного і поважного ставлення до однолітків з особливими потребами.

Цьогоріч у фестивальній програмі брали участь здобувачі освіти Глибочицького та Левківського ліцеїв, а також учасники любительського об’єднання «Читацьке коло» Студеницької бібліотеки. Фестиваль залишив нашим дітям приємні спогади, емоції, спілкування з друзями, досвід та масу вражень.