4 вересня 2021 року відсвяткували 201 річницю села Великі Кошарища

Дата: 06.09.2021 15:09

Фото без описуРозпочалося свято о 14 годині відкриттям дитячих локацій: конкурсні змагання на кращий малюнок на асфальті,   вікторини на знання історії свого села, спортивні змагання та атракціони.

Упродовж двох годин з 15.00 до 17.00  для наймолодших жителів та гостей села   працювали дитячі  батути: гірка «Маша та ведмідь», лабіринт «Мадагаскар», «Хатинка», а по вулиці села курсував дитячий потяг.

О 17.00 годині розпочався святковий концерт творчих колективів  та окремих виконавців Кошарищенського клубу, Глибочицького БК, Кмитівського,  Березинського клубів та бібліотеки с Гадзинка Глибочицької сільської ради.

З вітальним словом до присутніх звернулися: Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський; начальник Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ганна Войтенко, староста Кмитівського старостинського округу Валентина Яремчук.

Також у заході брали участь:  секретар Глибочицької сільської ради Віталій Шпаківський,  староста Левківського старостинського округу   Олександр Подорожній, староста Студеницького старостинського округу   Юрій Вергун,   депутати Глибочицької сільської ради Михайло Яремчук, Валентина Храмцова, Іван Пупеза, Віктор Гаврилюк.

Традиційно, під час проведення  свята відзначені подарунками  новонароджені діти села та  подружня пара: Валентина Давидівна і Михайло Харлантійович Коваленки, які відзначили своє золоте весілля.

На кінець свята  розіграно святкову лотерею.

Жителів села та гостей пригощали смачною юшкою. Працювала виїзна торгівля.

Завершилося свято  танцювальним вечором.