Культурно-масові заходи

8-9 травня 2020 року ми відзначили День пам’яті та примирення і 75-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Цьогоріч, у зв’язку із загрозою занесення і поширення на території Глибочицької сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та з метою збереження життя та здоров’я мешканців громади, урочисті масові заходи присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом, не планувалися.

16:01:46 12.05.2020

26 квітня 2020 року - 34 річниця Чорнобильської катастрофи

8 грудня 2016 року Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію,  якою проголосила 26 квітня Міжнародним днем пам'яті про чорнобильську катастрофу.Як відомо, 26 квітня 1986 року, о 1 год. 23 хв., на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався потужний хімічний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.

15:20:56 27.04.2020

15 лютого 2020 року у с. Великі Кошарища Кмитівського старостинського округу Глибочицької сільської ради яскраво, весело і змістовно святкували одне із головних свят Стрітення Господнє

Зиму проводжали, Весну зустрічали. Співали, танцювали, водили хороводи, проводили цікаві, дотепні конкурси та пригощали варениками та млинцями.

17:25:34 17.02.2020

Дорогі жителі нашої громади!

Щиро вітаю вас зі світлим святом Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері. З давніх-давен день Стрітення Господнє вважалося днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи. Упевнений, що тепло любові, яке є у наших серцях сприятиме відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє. Бажаю вам сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання! Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!

14:59:10 14.02.2020