Список депутатів

Фото без опису   Булавко Алла Степанівна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 4

Безпартійна.

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного  розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної власності та транспорту.

Фото без опису Власенко Марія Петрівна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 7

Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою населених пунктів.

Тел.: 097 82 80 700

Глушенко Микола Дмитрович

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 5

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної   власності та транспорту.

Фото без опису Гаврилюк Віктор Васильович

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 5

Член постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської   діяльності, етики, регламенту та місцевого самоврядування

Давидов Анатолій Володимирович

Член партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 5

Член постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики, регламенту та місцевого самоврядування.

Тел.: 0412 49 13 45

Журавель Геннадій Миколайович

Член Аграрної партії України

Тел.: 067 412 59 11

Жовноватюк Іван Володимирович

Тел.: 097 34 99 689

Кононюк Оксана Миколаївна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 6

Коржовський Андрій Михайлович

Член політичної партії «Слуга народу»

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 1

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної власності та транспорту.

Фото без опису Марчук Сергій Павлович

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 3

Голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту   населення, сім’ї, дітей та молоді, фізичної культури та спорту

Тел.: 067 25 311 31

Мусевич Тетяна Костянтинівна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 3

Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту   населення, сім’ї, дітей та молоді, фізичної культури та спорту.

Фото без опису Місько Валерій Миколайович

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 4

Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони   природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою   населених пунктів.

Тел.: 097 94 88 190

Онищенко Галина Миколаївна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 7

Голова постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської   діяльності, етики, регламенту та місцевого самоврядування

Тел.: 096 48 16424

Пилипчук Сергій Сергійович

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 2

Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони   природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою   населених пунктів.

Тел.: 097 3144265

Фото без опису Пупеза Іван Васильович

Член Політичної партії «Європейська солідарність»

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 1

Тел.: 067 412 34 90

Радченко Володимир Володимирович

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 2

Тел.: 050 60 11 526

Федорець Валентина Петрівна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 2

Тел.: 097 210 27 68

Храмцова Валентина Василівна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 7

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної   власності та транспорту.

Тел.: 0413073223

Шапоренко Микола Іванович

Член політичної партії "За Майбутнє"

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 6

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної   власності та транспорту.

Тел.: 067 90 70 393

Шинальська Ірина Петрівна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 1

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної                                                      власності та транспорту.

Тел.: 098 518 5354

Шпаківський Віталій Станіславович