A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Глибочицька об'єднана територіальна громада
Україна, Житомирська область

Список депутатів


 

   

   Булавко Алла Степанівна

   Обрана по багатомандатному виборчому округу № 4

   Безпартійна.

   Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного  розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної власності та транспорту.

 

 

 Власенко Марія Петрівна

 Безпартійна

 Обрана по багатомандатному виборчому округу № 7

Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою населених пунктів.

Тел.: 097 82 80 700

 

 Глушенко Микола Дмитрович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 5

 Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної   власності та транспорту.

 

 

 Гаврилюк Віктор Васильович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 5

 Член постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської   діяльності, етики, регламенту та місцевого самоврядування

 

 

Давидов Анатолій Володимирович

Член партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 5

Член постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської діяльності, етики, регламенту та місцевого самоврядування.

Тел.: 0412 49 13 45

Журавель Геннадій Миколайович

Член Аграрної партії України

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 3

Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою населених пунктів.

Тел.: 067 412 59 11

 

Жовноватюк Іван Володимирович

Безпартійний

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 3

Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою населених пунктів.

Тел.: 097 34 99 689

 

Кононюк Оксана Миколаївна

Обрана по багатомандатному виборчому округу № 6

 

 

 

Коржовський Андрій Михайлович

Член політичної партії «Слуга народу»

Обраний по багатомандатному виборчому округу № 1

Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної власності та транспорту.

 

 

 Марчук Сергій Павлович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 3

 Голова постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту   населення, сім’ї, дітей та молоді, фізичної культури та спорту

 Тел.: 067 25 311 31

 

 Мусевич Тетяна Костянтинівна

 Безпартійна

 Обрана по багатомандатному виборчому округу № 3

 Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту   населення, сім’ї, дітей та молоді, фізичної культури та спорту.

 

 

 Місько Валерій Миколайович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 4

 Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони   природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою   населених пунктів.

 Тел.: 097 94 88 190

 

 Онищенко Галина Миколаївна

 Безпартійна

 Обрана по багатомандатному виборчому округу № 7

 Голова постійної комісії з питань прав людини, законності, правопорядку, депутатської   діяльності, етики, регламенту та місцевого самоврядування

                                      Тел.: 096 48 16424

 

 Пилипчук Сергій Сергійович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 2

 Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони   природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою   населених пунктів.

 Тел.: 097 3144265

 

 Пупеза Іван Васильович

 Член Політичної партії «Європейська солідарність»

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 1

 Член постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту   населення, сім’ї, дітей та молоді, фізичної культури та спорту.

 Тел.: 067 412 34 90

 

 Радченко Володимир Володимирович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 2

 Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони   природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою   населених пунктів.

 Тел.: 050 60 11 526

 

 Федорець Валентина Петрівна

 Безпартійний

 Обрана по багатомандатному виборчому округу № 2

 Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони   природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою   населених пунктів.

 Тел.: 097 210 27 68

 

 Храмцова Валентина Василівна

 Безпартійна

 Обрана по багатомандатному виборчому округу № 7

 Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної   власності та транспорту.

Тел.: 0413073223

 

 Шапоренко Микола Іванович

 Член політичної партії "За Майбутнє"

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 6

 Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної   власності та транспорту.

 Тел.: 067 90 70 393

 

 Шинальська Ірина Петрівна

 Безпартійна

 Обрана по багатомандатному виборчому округу № 1

 Член постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного   розвитку, інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства, комунальної                                                      власності та транспорту.

                                       Тел.: 098 518 5354

 

 Шпаківський Віталій Станіславович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 6

 Секретар Глибочицької сільської ради

 Тел.: 097 66 314 74

 

 

 Яремчук Михайло Станіславович

 Безпартійний

 Обраний по багатомандатному виборчому округу № 6

 Член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони   природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою   населених пунктів.

 Тел.: 067 912 53 56

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь