Культурно-масові заходи

На Великдень у Житомир

30 квітня 2019 року кращі творчі колективи Глибочицької ОТГ презентували своє мистецтво на головній сцені міста Житомира по вулиці Михайлівській.

13:18:42 03.05.2019

День українського добровольця у Глибочицькому ліцеї

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, 14 березня 2019 року о 15 годині у приміщенні Глибочицького ліцею організатором культурно-дозвільної діяльності Будинку культури с. Глибочиця Л. П. Янівською та учасниками клубу «Патріот» організовано та проведено круглий стіл на який були запрошені добровольці-учасники АТО Глибочицької громади: Бахур Артем Сергійович, Котвицький Юрій Сергійович, Мозолевський Володимир  Вікторович та Ратошнюк Віктор Васильович.

11:36:22 19.03.2019

«Залицяння до Весни» у м. Житомирі

Творчі колективи та окремі виконавці Будинку культури с.  Глибочиця Глибочицької ОТГ 10 березня 2019 року брали участь у святі  «Зустрічаймо  Весну разом»   у м. Житомирі

16:29:32 11.03.2019