Соціальний захист

Оздоровлення дітей Глибочицької об’єднаної територіальної громади

Організація відпочинку та оздоровлення дітей Глибочицької об’єднаної територіальної громади здійснюється відповідно до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії Глибочицької сільської ради сьомого скликання від 20.04.2018 року №2. У 2019 році з місцевого бюджету об’єднаної територіальної громади для оздоровлення та відпочинок дітей у таборах відпочинку придбано санаторно-оздоровчі путівки у КП «Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення «Дениші» Житомирської обласної ради».

17:36 09.07.2019

Поїздка учнів Глибочицького та Студеницького ліцеїв до Житомирського відділення Житомирського відділу національної поліції ГУНП в Житомирській області

На виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про охорону дитинства», інструкції з організації роботи підрозділів ювенальної превенції Національної поліції України, затвердженої наказом міністерства внутрішніх справ від 19.12.2017 р. № 1044, та з метою усунення причин і умов, які сприяють  негативним проявам у дитячому середовищі, вчиненню правопорушень, пияцтву, тютюнопалінню, вживанню наркотичних засобів дітьми та молоддю 25 січня 2019 року службою у справах дітей, сімейної та соціальної політики Глибочицької сільської ради спільно з відділом освіти Глибочицької сільської ради було організовано  поїздку учнів  Глибочицького та Студеницького ліцеїв до Житомирського відділення Житомирського відділу національної поліції ГУНП в Житомирській області.

17:14 30.01.2019