111

Поїздка учнів Глибочицького та Студеницького ліцеїв до Житомирського відділення Житомирського відділу національної поліції ГУНП в Житомирській області

На виконання Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про охорону дитинства», інструкції з організації роботи підрозділів ювенальної превенції Національної поліції України, затвердженої наказом міністерства внутрішніх справ від 19.12.2017 р. № 1044, та з метою усунення причин і умов, які сприяють  негативним проявам у дитячому середовищі, вчиненню правопорушень, пияцтву, тютюнопалінню, вживанню наркотичних засобів дітьми та молоддю 25 січня 2019 року службою у справах дітей, сімейної та соціальної політики Глибочицької сільської ради спільно з відділом освіти Глибочицької сільської ради було організовано  поїздку учнів  Глибочицького та Студеницького ліцеїв до Житомирського відділення Житомирського відділу національної поліції ГУНП в Житомирській області.

17:14 30.01.2019