Культурно-масові заходи-2019

14 жовтня 2019 року на базі Глибочицького будинку культури проведено урочистий захід, з нагоди святкування Дня захисника України, організований Глибочицькою сільською радою Житомирського району Житомирської області.

На урочистий захід були запрошені учасники АТО/ООС, учасники бойових дій на території інших держав та члени їх сімей,  мешканці Глибочицької об’єднаної територіальної громади.

12:39 15.10.2019

14 жовтня 2019 року у день відзначення православного свята ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, яка в наших національних традиціях здавна ототожнювалася з покровителькою захисників рідної землі, відбулося СВЯТО села Нова Вигода.

Це невелике  поліське село  Глибочицької сільської ради багате своїми традиціями та працьовитими людьми в черговий раз  відзначило свій день народження.

10:45 15.10.2019

Шановні жителі та гості громади!

Запрошуємо вас на фестиваль народної творчості «Квітка папороті»,  який відбудеться 05.07.2019 о 18.00   на території кафе «Посейдон» Голубі озера с. Великі Кошарища

17:14 01.07.2019