Культурно-масові заходи

15 лютого 2020 року у с. Великі Кошарища Кмитівського старостинського округу Глибочицької сільської ради яскраво, весело і змістовно святкували одне із головних свят Стрітення Господнє

Зиму проводжали, Весну зустрічали. Співали, танцювали, водили хороводи, проводили цікаві, дотепні конкурси та пригощали варениками та млинцями.

17:25:34 17.02.2020

Дорогі жителі нашої громади!

Щиро вітаю вас зі світлим святом Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері. З давніх-давен день Стрітення Господнє вважалося днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи. Упевнений, що тепло любові, яке є у наших серцях сприятиме відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє. Бажаю вам сімейного добробуту, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання! Нехай Стрітення Господнє стане символом оновлення нашого життя!

14:59:10 14.02.2020

5 грудня 2019 року в приміщенні Будинку культури с. Глибочиця відбулися урочистості з нагоди святкування Дня місцевого самоврядування

Депутатів Глибочицької сільської ради, членів виконавчого комітету, працівників апарату сільської ради вітали: Глибочицький сільський голова  С.В. Сокальський, виконуючі обов’язки  Кмитівського та Студеницького  старостинських округів  В.Я. Яремчук та В.А. Матвійчук.

17:20:53 06.12.2019

Фестиваль «БАРВИ ЖИТТЯ» у Студениці

Для інтеграції та спілкування дорослі влаштовують дітям фестивалі. Із таких постійну «прописку» у Студениці отримав фестиваль «Барви життя».

15:52:40 06.12.2019

6 листопала 2019 року у приміщенні Будинку культури    с. Глибочиця відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня  працівників  культури та майстрів народного мистецтва!

З  професійним святом присутніх привітав Глибочицький сільський голова  С.В. Сокальський, подякував за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури  та вручив грошову винагороду  аматорам - учасникам  творчих колективів, що функціонують при закладах культури Глибочицької сільської ради.

13:24:22 07.11.2019