Голова громади

Сокальський Сергій Вікторович - Глибочицький сільський голова, народився 24 вересня 1973 року у селі Глибочиця.

1980-1988 роки навчався в Глибочицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

1988-1992 роки – студент Житомирського сільськогосподарського технікуму ,спеціальність «Механізація сільського господарства» , кваліфікація «Технік-механік».

У 1992- 1997 роках – студент Житомирського інженерно-технологічного інституту (КПІ) по закінченню якого присвоєно кваліфікацію «Спеціаліст» за спеціальністю «Інженер-економіст».

1997-2005 роки – працював менеджером компанії «Валіс».

2005-2006 роки – керівник Житомирського обласного відділення компанії «Догмат-Україна».

2006 рік– обраний Глибочицьким сільським головою.

2007-2008 роки – навчався в Житомирському національному агроекологічному університеті,по закінченню присвоєно кваліфікацію «Магістр» за спеціальністю «Менеджмент організацій».

2007 рік – Затверджена тема дисертаційної роботи: «Підвищення економічної ефективності виробництва картоплі в регіоні», здобувач Житомирського національного агроекологічного університету.

2008 рік – автор 5-ти наукових фахових видань.

2010 рік – Аспірант Житомирського національного агроекологічного університету.

2011 рік – Рішенням президії Вищої атестаційної комісії України присвоєно науковий ступінь «Кандидат економічних наук».

2012 рік – Видано монографію «Економічна ефективність виробництва картоплі , регіональний аспект».

2012 рік – Голова Житомирського обласного відділення «Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад».

2013 рік – Заступник голови «Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад».

2017 рік – Обраний Глибочицьким сільським головою (Глибочицька об'єднана територіальна громада Житомирської області).

2018 рік – Обраний головою секторальної платформи «Молодь, спорт, культура» Асоціації об’єднаних територіальних громад України.