Запобігання проявам корупції

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та окремих структурних підрозділах (без статусу юридичної особи) Глибочицької сільської ради є Слідзевський Ігор Романович.

Електронна адреса для повідомлень:  406015otg@ukr.net.

Роз’яснення щодо звернень, які громадяни надсилають електронною поштою.

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату та окремих структурних підрозділах (без статусу юридичної особи) Глибочицької сільської ради, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити на електронну поштову адресу: 406015otg@ukr.net.

Інформація на електронну адресу може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов'язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Глибочицької сільської ради як підстава для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Інформація до відома!

Нагадуємо, що з 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

16:50:16 13.02.2019

Депутатам Глибочицької сільської ради щодо питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та методичних рекомендації Національного агентства з питань запобігання корупції, нагадуємо про обов'язковість дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, запроваджених Законом.

16:46:49 13.02.2019