Громадські слухання

Оголошення про проведення процеду­ри громадських слухань щодо врахуван­ня громадських інтересів під час розроблення

детального плану території земель­них ділянок під розміщення житлових будинків в с. Глибочиця, вул. Богдана Хмельницького, 11-А та 11-Б Житомирського району.

14:57:57 23.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Об’єктом планованої діяльності є розміщення на території Виробничої бази мобільної асфальтобетонної установки «AMMANN ContiBase 210» з виробництва асфальтобетонних сумішей та мобільної установки з виробництва будівельних сумішей «StationMix 120» за адресою: 12526, село Великі Кошарища (за межами населеного пункту), Житомирської області, Житомирського району.

14:22:33 15.12.2021

Визначення містобудівних потреб земельних ділянок  для впорядкування територій під розміщення будівель, споруд  автозаправного комплексу і дорожнього сервісу:  багатопаливної  АЗС, стоянки вантажного транспорту

та магазину продовольчих і супутніх товарів з кафетерієм і павільйонами для підприємницької діяльності    за межами населених пунктів  на території Глибочицької сільської ради  Житомирського р-ну  Житомирської обл.

13:25:30 10.12.2021