Громадські слухання

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Об’єктом планованої діяльності є розміщення на території Виробничої бази мобільної асфальтобетонної установки «AMMANN ContiBase 210» з виробництва асфальтобетонних сумішей та мобільної установки з виробництва будівельних сумішей «StationMix 120» за адресою: 12526, село Великі Кошарища (за межами населеного пункту), Житомирської області, Житомирського району.

14:22:33 15.12.2021

Визначення містобудівних потреб земельних ділянок  для впорядкування територій під розміщення будівель, споруд  автозаправного комплексу і дорожнього сервісу:  багатопаливної  АЗС, стоянки вантажного транспорту

та магазину продовольчих і супутніх товарів з кафетерієм і павільйонами для підприємницької діяльності    за межами населених пунктів  на території Глибочицької сільської ради  Житомирського р-ну  Житомирської обл.

13:25:30 10.12.2021

Детальний план території (надалі також - ДПТ) земельної ділянки  (кадастровий номер 1822082000:01:000:1763)

загальною площею 6,8033 га , що розташована за межами населених пунктів на території Глибочицької  сільської ради Житомирського району для розробки проекту будівництва будівель та споруд для обслуговування авіаційного транспорту

16:14:04 01.12.2021