A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Глибочицька об'єднана територіальна громада
Україна, Житомирська область

Громадські слухання

----------------------------------------------------------------------   7 --------------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів для обслуговування вантажних автомобілів на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області (за межами населеного пункту».

Замовником розроблення детального пла­ну виступає відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.
Фінансування розро­блення детального плану здійснюється за ра­хунок приватного підприємства «Будпроект 2007».

Пропозиції приймаються з 22 грудня 2018 року по 22 січня 20019 року за юридич­ною адресою Глибочицької сільської ради:

12403, с. Глибочиця, вулиця М. Грушевського, 20,

а також у орендованому приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою:

10007, м. Житомир, Київське шосе, будинок № 131,

телефон для довідок: 42-90-96.

Завантажити Додаток1       Завантажити Додаток2

________________________________________  6  ________________________________________________________

Згідно розпорядження Глибочицької сільської ради №122-О від 29 листопада 2018р. слухання відбулися 17 грудня 2018р.

Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило.

Детальні плани територій рекомендовано до затвердження

________________________________________  5  ________________________________________________________

Згідно розпорядження Глибочицької сільської ради №122-О від 29 листопада 2018р. відповідно до ст. 13, п.п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів, вважаю за необхідне: 

1. Провести громадські слухання на теми: 

1.1. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки під будівництво  садового будинку та господарської будівлі розташованої за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. Земельна ділянка площею 0,0982 га власника Бондарчука Віктора Володимировича»;

Завантажити ДПТ земельної ділянки

1.2. «Розміщення майстерні по виробництву виробів із пластичних мас (механічна обробка) для харчової продукції з гасподарсько-побутовими будівлями та спорудами за межами с Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. Земельна ділянка площею 0,3252 га власника Трокоз Ігоря Вікторовича»;

1.3. «Розміщення виставочного майданчика з офісно-побутовими будівлями та спорудами за межами с Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. Земельна ділянка площею 1,0000 га власника Богатько Наталії Костянтинівни».

Місце проведення Слухань:
актовий зал Глибочицької сільської ради (м.Житомир, вул. Київське шосе, 131).

Початок проведення Слухань:
о 10.00 годині 17.12.2018 року.

Коло запрошених для участі: всі зацікавлені члени територіальної громади та відповідальні працівники Глибочицької сільської ради.

________________________________________  4  ________________________________________________________

Про початок процедури розгляду та вра­хування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
"Детальний план території земельної ділянки: розміщення ви­ставкового майданчика з офісно-побутовими будівлями та спорудами для додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради району Житомирської області".

   Згідно з розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації № 593 від 31.10.2018 року, розроблений детальний план території земельної ділянки «Розміщення ви­ставкового майданчика з офісно-побутовими будівлями та спорудами для додаткових транс­портних послуг та допоміжних операцій за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області» на площі 1,0000 га.
  Замовником розроблення детального пла­ну виступає відділ регіонального розвитку містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.
  Фінансування розро­блення детального плану за рахунок Богатько Наталії Костянтинівни.

   Пропозиції приймаються з 16 листопада 2018 року по 17 грудня 2018 року в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою: м. Жи­томир, Київське шосе, 133.

Документація

_____________________________________________    ___________________________________________________

Про початок процедури розгляду та вра­хування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального пла­ну території земельної ділянки


«Розміщення майстерні по виробництву виробів із пластичних мас (механічна обробка) для харчової продукції з господарсько-побутовими будівлями та спорудами за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області».

Згідно з розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації №447 від 30.08.2018 року, розроблений детальний план території земельної ділянки «Розміщення майстерні по виробництву виробів із пла­стичних мас (механічна обробка) для харчової продукції з господарсько-побутовими будівлями та спорудами за межами с. Глибочиця! на території Глибочицької сільської ради Житомирського рай­ону Житомирської області» на площі 0,3252 га.

 Замовником розроблення детального пла­ну виступає відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.
 Фінансування розро­блення детального плану за рахунок Трокоз Ігоря Вікторовича. Пропозиції приймаються з 16 листопада 2018 року по 17 грудня 2018 року в при міщенні Глибочицької сільської ради за адре­сою: м. Житомир, Київське шосе, 133.

Документація

___________________________________________      2  ___________________________________________________

Про результати проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

З «05» жовтня по «15» листопада 2018 р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою м. Житомир вул. Київське Шосе, 131 4 поверх, кімната 407 приймались пропозиції та зауваження щодо детального плану території під розміщення підприємства по обслуговуванню та ремонту авіаційної техніки щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Гончарука Олександра Миколайовича на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області за межами населеного пункту.


Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило.
Детальний план території рекомендовано до затвердження.

Протокол громадських слухань від 15-11-2018р.

До розгляду процедури врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації плану теритторії земельної  ділянки для розміщення підприємства по обслуговуванню та по ремонту авіаційної техніки за межами населенного пункту на території Глибочицької ради Житомирського району Житомирської області

https://drive.google.com/open?id=1OwdE9mmTr6XiyObp_ZDxsaB_sTZKz5Um

Пропозиції приймаються до 15 листопада 2018р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою: м.Житомир, вул.Киїівське Шосе, 131, кімната 407

____________________________________________    1  _____________________________________________________

Про результати проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

З «26» жовтня по «25» листопада 2018 р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою м. Житомир вул. Київське Шосе, 131 4 поверх, кімната 407 приймались пропозиції та зауваження щодо у проекту містобудівної документації плану теритторії  земельної ділянки під будівництво садового будинку та господарської будівлі за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради Житомирського району власника Денисюка Романа Миколайовича.

Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило.
Проект містобудівної документації  план території рекомендовано до затвердження.

Протокол громадських слухань від 26-11-2018р.

До розгляду процедури врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації плану теритторії  земельної ділянки під будівництво садового будинку та господарської будівлі за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради Житомирського району власника Денисюка Романа Миколайовича.

https://rada.info/upload/users_files/04348289/1030560cca75c2897bfc9ebac04d6940.pdf

Пропозиції приймаються до 25 листопада 2018р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою: м.Житомир, вул.Киїівське Шосе, 131, кімната 407

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь