A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Глибочицька об'єднана територіальна громада
Україна, Житомирська область

Громадські слухання

---------------------------------------------------------------------- 11 -----------------------------------------------------------------------------------------

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  детального планування території земельної ділянки розроблено для будівництва та благоустрою за межами населеного пункту с. Гпибочиця Житомирського р-ну на підставі Розпорядження Житомирськоїрайдержадміністрації від 10.06.2019 р. № 171.

 

Замовник: відділ регіонального розвитку містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.

Посадова особа замовника містобудівно документації, відповідальна за організацію роз­гляду пропозицій: т. в. о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації Григор'єва А. А.

 

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год. 17 вересня  2019 року у відділі регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, к. 409.

 Завантаження 1                    Завантаження 2 

 Завантаження  3                    Завантаження 4

---------------------------------------------------------------------  10 --------------------------------------------------------------------------------------------------

Згідно з рішення №45 від 26 червня 2018 року Глибочицької сільської ради Жито­мирського району Житомирської області розробляється детальний план території: «Визначення містобудівних потреб для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (при­садибна ділянка) за адресою вул. Перемоги, №18 в с. Гадзинка Житомирського району Житомирської області».

Загальна площа: 0,15 га.

Замовником розроблення детального пла­ну виступає Глибочицька сільська рада Жи­томирського району Житомирської області. Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок Марчевського Володимира Леонтійовича.

Про початок процедури розгляду та вра­хування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального пла­ну території земельної ділянки: визначення містобудівних потреб для будівництва та об­слуговування житлового будинку, господарсь­ких будівель і споруд на земельній ділянці площею 0,15 га, яка розташована по вул. Пере­моги, 18 в с. Гадзинка Житомирського району Житомирської області.

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно рішення №45 VIII сесії сільської ради VII скликання від 26 червня 2018 року Глибочицької сільської ради Жито­мирського району Житомирської області.

Техніко-економічні показники:                     площа земельної ділянки згідно детального плану території 0,15 га.

Замовник: Глибочицька сільська рада.

Розробник: ФОП Тичина Н. В.

Фінансування розроблення детального пла­ну здійснюється за рахунок Марчевського В. Л.

Ознайомитись з детальним планом можна безпосередньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (м. Житомир, Київське шосе, 131а) або на офіційному веб-сайті Глибочицької сільської ради за посиланням: 406015@ukr.пеt.

Пропозиції приймаються з 24 травня 2019 року по 24 червня 2019 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (м. Житомир, Київське шосе, 131а).

Посадова особа замовника: виконавчий комітет Глибочицької сільської ради в особі сільського голови С. В. Сокальського.

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год. 24 червня 2019 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (м. Житомир, Київське шосе, 131а).

ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ

https://drive.google.com/open?id=1o-Hk0rOfIBqcthe-c7ncbpj5rMPWroAs

---------------------------------------------------------------------    9 --------------------------------------------------------------------------------------------------

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації  детального плану території земельної ділянки «Розміщення виставкового майданчика непродовольчих товарів (меблі) з офісно- побутовими будівлями та спорудами за межами с. Березина на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області».

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно з розпорядження голови Житомирської райдержадміністрації    № 8 від 9.01.2019 року.
Техніко-економічні показники:
площа ділянки в межах детального плану 4,000 га, площа  забудови 674,0 м. кв.

Замовник: відділ регіонального розвитку містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.

Розробник - ФОП Тичина Н. В.

Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок Василенко Н. А.

Пропозиції приймаються з 19 квітня 2019 року по 20 травня 2019 року в приміщенні Житомирсько райдержадміністрації за адресою: м. Житомир, вул Лесі Українки, 1, к. 409.

Посадова особа замовника містобудівно документації, відповідальна за організацію роз­гляду пропозицій: т. в. о. начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації Григор'єва А. А.

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год. 16 травня 2019 року у відділі регіонального розвитку, містобудування та архітектури райдержадміністрації за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 1, к. 409.

 

Завантажити ДПТ

 

https://drive.google.com/open?id=1gNcxPLSamMt13joo4vnOSzuKe1zjAFf6

 

---------------------------------------------------------------------    8 --------------------------------------------------------------------------------------------------

ОГОЛОШЕННЯ

Про результати проведення процедури громадських слухань щодо
врахування громадських інтересів під час розроблення
детального плану території

З «16» квітня по «20» травня 2019 р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою м. Житомир вул. Київське Шосе, 131 4 поверх, кімната 407 приймались пропозиції та зауваження щодо детального плану території під будівництво та обслуговування закладу освіти реконструкція (енергоефективиа термомодернізація) опорного закладу «Глибочицький ліцей» на земельній ділянці площею 2,30 га в с.Глибочиця, по вул. 40 років Перемоги, З, Житомирського району, Житомирської області. Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило. Детальний план території рекомендовано до затвердження.

 

Розпорядждення Глибочицької сільської ради від 06.05.2019р. № 50-О

Відповідно до ст. 13, п.п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів, вважаю за необхідне:

  1. Провести громадські слухання на тему «Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування закладу освіти, реконструкція (енергоефективна термомодернізація) опорного закладу «Глибочицький ліцей» в с. Глибочиця, вул. Перемоги, Житомирського району Житомирської області. Земельна ділянка площею 2,30 га власник територіальна громада в особі Глибочицької сільської ради», (далі - Слухання).

Місце проведення Слухань: актовий зал Глибочицької сільської ради (м.Житомир, вул. Київське шосе, 131).

Початок проведення Слухань: о 10.00 годині 20.05.2019 року.

Коло запрошених для участі: всі зацікавлені члени територіальної громади та відповідальні працівники Глибочицької сільської ради.

Згідно з рішенням XIII сесії сільської ради VII скликання Глибочицької сільської ради № 67 від 29.11. 2018 р., розробляється детальний план території земельної ділянки під будівництво та обслуговування закладу освіти - реконструкція (енергоефективна термомодернізація) опорного закладу «Глибочицький ліцей» на земельній ділянці площею 2,30 га в с. Глибочиця, по вул. 40 років Перемоги, 3, Житомирського району Житомирської області.
Замовником розроблення детального плану виступає Глибочицька сільська рада.
Фінансування розроблення детального плану здійснюється за рахунок Глибочицької сільської ради.

Про початок процедури розгляду та вра­хування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального плану території земельної ділянки «Будівництво та обслуговування закладу освіти, реконструкція (енергоефективна термомодернізація) опорного закладу «Глибочицький ліцей» на земельній ділянці площею 2,30 га в с. Глибочиця, по вул. 40 років Перемоги, 3 Житомирського району Житомирської області.

Детальний план території земельної ділянки розроблено згідно рішення Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області № 67 XIII сесії сільської ради VII скликання від 29 ли­стопада 2018 року.

Техніко-економічні показники: площа ділянки в межах детального плану 13,00 га, площа забудови 2522,22 м. кв.

Замовник: Глибочицька сільська рада. Розроб­ник ФОП Тичина Н.В.
Фінансування розроблен­ня детального плану здійснюється за рахунок Глибочицької сільської ради.

Ознайомитись з детальним планом можли­во безпосередньо в приміщенні Глибочицької сільської ради (м. Житомир, Київське шосе, 131а) або на офіційному веб сайті Глибочицької сільської ради за посиланням: 406015@uкr.пеt

Пропозиції приймаються з 19 квітня 2019 року по 20 травня 2019 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (м. Житомир, Київське шосе, 131а).
Посадова особа замовника - виконавчий комітет Глибочицької сільської ради в особі сільського голови С.В. Сокальського.

Громадські слухання відбудуться о 10.00 год. 20 травня 2019 року в приміщенні Глибочицької сільської ради (м. Житомир, Київське шосе, 131 а).

Завантажити ДПТ

https://drive.google.com/open?id=18mk0HSBYvb_R6w8QNZq0cc5iGER4nHQp

 

----------------------------------------------------------------------   7 --------------------------------------------------------------------------------------------------

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території розміщення об’єктів для обслуговування вантажних автомобілів на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області (за межами населеного пункту».

Замовником розроблення детального пла­ну виступає відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.
Фінансування розро­блення детального плану здійснюється за ра­хунок приватного підприємства «Будпроект 2007».

Пропозиції приймаються з 22 грудня 2018 року по 22 січня 20019 року за юридич­ною адресою Глибочицької сільської ради:

12403, с. Глибочиця, вулиця М. Грушевського, 20,

а також у орендованому приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою:

10007, м. Житомир, Київське шосе, будинок № 131,

телефон для довідок: 42-90-96.

Завантажити Додаток1       Завантажити Додаток2

________________________________________  6  ________________________________________________________

Згідно розпорядження Глибочицької сільської ради №122-О від 29 листопада 2018р. слухання відбулися 17 грудня 2018р.

Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило.

Детальні плани територій рекомендовано до затвердження

________________________________________  5  ________________________________________________________

Згідно розпорядження Глибочицької сільської ради №122-О від 29 листопада 2018р. відповідно до ст. 13, п.п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 17, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 зі змінами № 532 від 24.07.2013р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів, вважаю за необхідне: 

1. Провести громадські слухання на теми: 

1.1. «Про затвердження детального плану території земельної ділянки під будівництво  садового будинку та господарської будівлі розташованої за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. Земельна ділянка площею 0,0982 га власника Бондарчука Віктора Володимировича»;

Завантажити ДПТ земельної ділянки

1.2. «Розміщення майстерні по виробництву виробів із пластичних мас (механічна обробка) для харчової продукції з гасподарсько-побутовими будівлями та спорудами за межами с Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. Земельна ділянка площею 0,3252 га власника Трокоз Ігоря Вікторовича»;

1.3. «Розміщення виставочного майданчика з офісно-побутовими будівлями та спорудами за межами с Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області. Земельна ділянка площею 1,0000 га власника Богатько Наталії Костянтинівни».

Місце проведення Слухань:
актовий зал Глибочицької сільської ради (м.Житомир, вул. Київське шосе, 131).

Початок проведення Слухань:
о 10.00 годині 17.12.2018 року.

Коло запрошених для участі: всі зацікавлені члени територіальної громади та відповідальні працівники Глибочицької сільської ради.

________________________________________  4  ________________________________________________________

Про початок процедури розгляду та вра­хування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації
"Детальний план території земельної ділянки: розміщення ви­ставкового майданчика з офісно-побутовими будівлями та спорудами для додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради району Житомирської області".

   Згідно з розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації № 593 від 31.10.2018 року, розроблений детальний план території земельної ділянки «Розміщення ви­ставкового майданчика з офісно-побутовими будівлями та спорудами для додаткових транс­портних послуг та допоміжних операцій за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області» на площі 1,0000 га.
  Замовником розроблення детального пла­ну виступає відділ регіонального розвитку містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.
  Фінансування розро­блення детального плану за рахунок Богатько Наталії Костянтинівни.

   Пропозиції приймаються з 16 листопада 2018 року по 17 грудня 2018 року в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою: м. Жи­томир, Київське шосе, 133.

Документація

_____________________________________________    ___________________________________________________

Про початок процедури розгляду та вра­хування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації детального пла­ну території земельної ділянки


«Розміщення майстерні по виробництву виробів із пластичних мас (механічна обробка) для харчової продукції з господарсько-побутовими будівлями та спорудами за межами с. Глибочиця на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області».

Згідно з розпорядженням голови Житомирської райдержадміністрації №447 від 30.08.2018 року, розроблений детальний план території земельної ділянки «Розміщення майстерні по виробництву виробів із пла­стичних мас (механічна обробка) для харчової продукції з господарсько-побутовими будівлями та спорудами за межами с. Глибочиця! на території Глибочицької сільської ради Житомирського рай­ону Житомирської області» на площі 0,3252 га.

 Замовником розроблення детального пла­ну виступає відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури Житомирської райдержадміністрації.
 Фінансування розро­блення детального плану за рахунок Трокоз Ігоря Вікторовича. Пропозиції приймаються з 16 листопада 2018 року по 17 грудня 2018 року в при міщенні Глибочицької сільської ради за адре­сою: м. Житомир, Київське шосе, 133.

Документація

___________________________________________      2  ___________________________________________________

Про результати проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

З «05» жовтня по «15» листопада 2018 р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою м. Житомир вул. Київське Шосе, 131 4 поверх, кімната 407 приймались пропозиції та зауваження щодо детального плану території під розміщення підприємства по обслуговуванню та ремонту авіаційної техніки щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Гончарука Олександра Миколайовича на території Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області за межами населеного пункту.


Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило.
Детальний план території рекомендовано до затвердження.

Протокол громадських слухань від 15-11-2018р.

До розгляду процедури врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації плану теритторії земельної  ділянки для розміщення підприємства по обслуговуванню та по ремонту авіаційної техніки за межами населенного пункту на території Глибочицької ради Житомирського району Житомирської області

https://drive.google.com/open?id=1OwdE9mmTr6XiyObp_ZDxsaB_sTZKz5Um

Пропозиції приймаються до 15 листопада 2018р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою: м.Житомир, вул.Киїівське Шосе, 131, кімната 407

____________________________________________    1  _____________________________________________________

Про результати проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території

З «26» жовтня по «25» листопада 2018 р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою м. Житомир вул. Київське Шосе, 131 4 поверх, кімната 407 приймались пропозиції та зауваження щодо у проекту містобудівної документації плану теритторії  земельної ділянки під будівництво садового будинку та господарської будівлі за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради Житомирського району власника Денисюка Романа Миколайовича.

Зауважень та пропозицій від громадськості у письмовій формі не надходило.
Проект містобудівної документації  план території рекомендовано до затвердження.

Протокол громадських слухань від 26-11-2018р.

До розгляду процедури врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації плану теритторії  земельної ділянки під будівництво садового будинку та господарської будівлі за межами населеного пункту на території Глибочицької сільської ради Житомирського району власника Денисюка Романа Миколайовича.

https://rada.info/upload/users_files/04348289/1030560cca75c2897bfc9ebac04d6940.pdf

Пропозиції приймаються до 25 листопада 2018р. в приміщенні Глибочицької сільської ради за адресою: м.Житомир, вул.Киїівське Шосе, 131, кімната 407

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь