A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глибочицька об'єднана територіальна громада
Україна, Житомирська область

Історична довідка

Населення адміністративного центра села Глибочиця завжди було невеликим. На 20 березня 1845 року в селі проживало всього 43 жителі (8-10 хат).

У пореформенний період (1861 рік) село – це близько трьох десятків дворищ, декілька хутірців. В середині XIX століття населення Глибочиці збільшилося за рахунок переселенців. Селянський банк взяв у казни намічену для заселення землю і віддав на виплату селянам. На ці землі переселилися сім'ї з села Тригір'я, Ушомирської та Пулинської волостей.

З появою важливого шляху сполучення, через наявність казенної землі та близькість до міста, село розросталось. Найбільше в кінці XIX століття і особливо на початку ХХ століття.

Сучасний адміністративно-територіальний устрій об’єднаної територіальної громади склався в березні 2017 року після об’єднання Глибочицької, Студеницької, Кмитівської сільських рад. До складу Глибочицької об’єднаної територіальної громади входять 10 населених пунктів: Глибочиця, Гадзинка, Березина, Нова Вигода, Кмитів, Великі  Кошарища, малі Кошарища, Студениця, Руденька, Городенка.

Територія об’єднаної громади складає 116,6 км2, кількість сіл – 10, населення – 6537 осіб. Земельні ресурси громади складають  11661  гектарів,  з  них: рілля   –  5662 гектарів,  ліси  та лісовкриті  площі  – 2329 гектарів,  під  водою  – 237 гектарів, забудовані  землі  –  320 гектарів,  пасовища – 379 гектарів.

У 2018 році густота населення Глибочицької об’єднаної територіальної громади становить 63 особи/км². Чисельність населення в селах громади становить 6551 особа.

Глибочицька об’єднана територіальна громада розташована у Житомирській області, межує із обласним центром – містом Житомир. Відстань від Житомира до села Глибочиця (адміністративного центра об’єднаної територіальної громади) становить 11 кілометрів. Відстань від села Глибочиця до міста Києва (столиці України) становить 131 кілометр.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь