Конкурс на посаду директорів закладів освіти

про конкурс на посаду керівника

закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності

Інформація про результати конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Кошарищенська гімназія»

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, затвердженого рішенням 29 сесії Глибочицької сільської ради 7 скликання №5 від 22 червня 2020 року, відділ освіти Глибочицької сільської ради інформує, що за результатами проведеного 10 листопада 2020 року конкурсу на посаду директора Комунального закладу «Кошарищенська гімназія» Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області, конкурсною комісією  визначено  переможця конкурсного відбору  Дорошенко Тетяну Сергіївну.

15:42:45 11.11.2020

Зразок ситуаційного завдання та приклади тестових завдань

У відповідності до пункту  32 «Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності Глибочицької сільської ради у новій редакції», затвердженого рішенням 29 сесії сьомого скликання Глибочицької сільської ради від 22 червня 2020 року №5,   надаємо зразок ситуаційного завдання та приклад тестового завдання.

12:11:49 21.10.2020

Обираємо директора Кошарищенської гімназії

Кандидат, яка допущена до участі в конкурсі на посаду директора Комунального закладу «Кошарищенська гімназія» Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області та запрошується до участі в наступних етапах Конкурсу:

12:08:47 21.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ - Про проведення  конкурсу на  посаду  директора  Кошарищенської гімназії Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області

Про проведення  конкурсу на  посаду  директора Кошарищенської гімназії Глибочицької сільської ради Житомирського району Житомирської області У зв’язку із закінченням  31 серпня 2020 року трудового договору, укладеного з директором Кошарищенської гімназії, та відповідно  до рішення двадцять дев’ятої сесії 7 скликання Глибочицької сільської ради від 22.06.2020 року №5 «Про затвердження Положення про  конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної форми власності  Глибочицької сільської ради», керуючись  п.4,5 Положення та  з метою публічного і прозорого призначення на посаду керівників  закладів освіти ВІДДІЛ ОСВІТИ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ оголошує конкурс на  посаду директора  Кошарищенської гімназії

14:24:49 01.07.2020