Вітаємо переможців

В травні 2020 року заклади освіти Глибочицької громади: Глибочицький ліцей, Гадзинська гімназія, Глибочицький ЗДО «Веселка» подали матеріали для участі в  конкурсах, які  проходили через Інтернет –портал рейтингу освітніх закладів України в номінаціях:

15:41:58 20.10.2020

16 жовтня 2020 року  набули  чинності нові умови дистанційного навчання в закладах освіти

16 жовтня 2020 року набуло чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

15:04:30 19.10.2020

Все для розвитку дітей!

Запрошуємо дітей до нової групи закладу дошкільної освіти «Веселка», яка буде розташована в Глибочицькому ліцеї

14:55:05 19.10.2020