Освіта

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО 2021 РОЗПОЧНЕТЬСЯ 5 СІЧНЯ, ТЕСТУВАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ 10 КВІТНЯ

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

10:05:31 31.12.2020

ЗАТВЕРДЖЕНО ПРОФСТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ, ВЧИТЕЛЯ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І ВЧИТЕЛЯ З ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства затвердило професійний стандарт за професіями "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти", "Вчитель закладу загальної середньої освіти", "Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)".  Професійний стандарт вчителя внесено до Реєстру професійних стандартів, його можна переглянути за посиланням.

10:02:20 31.12.2020

КОМФОРТНІ УМОВИ НАВЧАННЯ, ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ТА РУХОВА АКТИВНІСТЬ: ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ БЕЗПЕЧНОГО І ЗДОРОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В НУШ НА 2021 РІК

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з реалізації Національної стратегії безпечного і здорового освітнього середовища в Новій українській школі на 2021 рік. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 23 грудня 2020 року.

10:00:46 31.12.2020

МОН НАДАЄ ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО СВІДОЦТВА ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Облік результатів підсумкового оцінювання рівня навчальних досягнень учнів Нової української школи (НУШ) фіксується у свідоцтві досягнень. Таку практику запровадили у 2018 році, коли всі першачки України пішли в НУШ.

09:59:48 31.12.2020

МОН та Мінцифри запустили онлайн-платформу «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів (Київстар, Vodafone та lifecell забезпечать нетарифікований доступ до неї)

11 грудня 2020 року Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили онлайн-платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

15:55:10 14.12.2020

ВНУТРІШНЯ СИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ У ШКОЛАХ – РОЗРОБЛЕНО МЕТОДРЕКОМЕНДАЦІЇ

Міністерство освіти і науки спільно з Державною службою якості освіти розробили методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах загальної середньої освіти. Рекомендації оприлюднено на сайті МОН.

16:24:52 02.12.2020