Ти не знаєш на що ти здатний, поки не спробуєш!
Саме ці слова стали визначальними при виборі основного напрямку діяльності комунального закладу «Гадзинська гімназія». Педагогічний колектив на чолі з директором закладу освіти готові до змін, які диктує їм сьогодення. Свідченням цього є участь у семінарі-практикумі «Організація ефективного та безпечного освітнього середовища Нової української школи», який відбувся 28 листопада на базі комунального закладу «Гадзинська гімназія». У нараді взяли участь начальник відділу освіти Глибочицької сільської ради Войтенко Ганна Мефодіївна, провідний спеціаліст відділу освіти Панова Галина Станіславівна, директори ЗЗСО та ЗДО Глибочицької ОТГ.
14:21:08 04.12.2019