Фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків ім. академіка В. В. Скопенка.

На виконання Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21 листопада 2018 року № 1292, листа МОН України від 04 грудня 2018 року № 3-1200 «Про проведення фінального етапу Всеукраїнського турніру юних хіміків», з 15 до 17 січня 2019 року у м. Київ Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді разом із закладами вищої освіти, за підтримки Союзу хіміків України, проводить фінал Всеукраїнського турніру юних хіміків ім. академіка В. В. Скопенка.

11:52:26 10.01.2019

Щира подяка Віктору Йосиповичу Развадовському за здійснення дитячих мрій у День святого Миколая

Приємним сюрпризом, вкотре, для усіх учнів та колективу Глибочицького ліцею стали подарунки, в День святого Миколая, про які завжди дбає народний депутат  - Віктор Йосипович Развадовський.

09:52:24 20.12.2018

На соціально-психологічному факультеті Житомирського державного університету відбулася обласна олімпіада з психології для школярів

Участь взяли понад 140 учасників з навчальних закладів Житомира, Новограда-Волинського, Бердичіва, Коростеня, Любара, Малина, Романова, Лугин, Житомирського, Новоград-Волинського, Романівського, Пулинського, Черняхівського, Хорошівського, Чуднівського, Баранівського, Коростишівського та Брусилівського районів

09:22:45 20.12.2018