НАКАЗ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЖРДА №261 від 13.11.2019р. "Про підсумки II (обласного) етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

Дата: 14.11.2019 15:54

Відповідно до Положення про Всеукраїнську експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 04.02.2013 р. №81 з 01 по 11 листопада 2019 року було підведено підсумки обласного етапу конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт учасників експедиції.

На підставі висновків журі конкурсу

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» і нагородити дипломами управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації та цінними призами:

за напрямом «З попелу забуття»:

за II місце:

Барановську Марію, ученицю 9 класу Комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району за роботу «Значення образу Почаївської Пресвятої Богородиці у духовному житті студенчан» (керівник Гончаренко М.П.);

за напрямом «Географія рідного краю»:

за III місце:

членів пошукової групу учнів 8 класу комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району за роботу «Стежками рідного краю» (керівник Гончаренко М.В.);

за напрямом «Геологічними стежками України»:

за II місце:

Іскру Надію, ученицю 7 класу комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району за роботу «Медобори - перлина Поділля» (керівник Скок Ю.В.).