Всесвітній день довкілля

Протягом квітня 2019 року вихованці закладів дошкільної освіти Глибочицької ОТГ взяли участь у заходах, проведених до Всесвітнього дня довкілля. Малята старанно прибирали територію біля своїх садочків, згрібали травичку, сіяли насіння та висаджували розсаду квітів та сажанці дерев. І все це – з гарним настроєм та прагненням зробити свій рідний край чистішим та кращим!

10:43:28 06.05.2019

Чорнобильська катастрофа. Погляд у майбутнє

На виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, були спрямовані заходи проведені в Студеницькому ліцеї.

10:31:13 02.05.2019

26 квітня в Глибочицькому закладі дошкільної освіти «Веселка» маленькі вихованці поринули в атмосферу чудового великоднього свята.

Діти молодшої групи «Сонечко» розважалися, співали весняні пісеньки, танцювали, розповідали віршики. Чудову розвагу під назвою «Великдень на гостину просить» подарували дітям музичний керівник Залевська Л.Л. та вихователь групи Медведюк В.М.

10:29:04 02.05.2019

Цікаво. Змістовно. Креативно.

У рамках проведення тижня російської мови та зарубіжної літератури 19 квітня 2019 року на базі Студеницького ліцею пройшло засідання клубу «Зустріч із творчими особистостями». Літературний коктейль «Таємниці художнього слова» представила Світлана Столярчук – поет, письменник, дипломант конкурсу ім. Леся Мартовича (2018) та конкурсу «Інфолайф» (2019), «Людина року – 2018» м. Бердичіва за пісенну творчість, брала участь в благодійних акціях: допомога  воїнам АТО, забезпечення літературою дітей Донбасу.

16:48:59 23.04.2019

Уміння мислити

Уміння мислити, перебувати в гармонії з собою та Всесвітом – це невід’ємна складова сучасної людини. Тому так важливо вивчати науку про сенс буття  - філософію. З цією метою і був проведений 15 квітня 2019 року V обласний інтелектуальний конкурс юних філософів та релігієзнавців.

12:59:21 23.04.2019

Вітаємо з перемогою!

Відразу дві перемоги на Всеукраїнському рівні здобули учні Глибочицької ОТГ.

16:52:21 17.04.2019

Воркшоп «Забезпечення прав дитини в умовах децентралізації»

10 квітня 2019 року на базі бібліотеки Житомирського державного університету імені Івана Франка проведено воркшоп «Забезпечення прав дитини в умовах децентралізації». Учасниками заходу стали здобувачі освіти Глибочицької ОТГ, зокрема Глибочицького та Студеницького ліцеїв.

12:59:40 17.04.2019