Здобувачі освіти Гадзинської гімназії – майбутні науковці……

Дата: 23.10.2019 12:58

17 жовтня 2019 року на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбулася щорічна науково-практична конференція «Українське козацтво: історія та сучасність».

В конференції взяли активну участь здобувачі освіти Глибочицької ОТГ, а саме вихованці Гадзинської гімназії.

Здобувачка освіти 9 класу Дровосекова Юлія презентувала роботу на тему «Декабристський рух на Житомирщині у 1820-х роках», а Мартинчук Марія – представниця 8 класу, для презентації обрала тему «Дослідження виникнення українського козацтва радянською історіографією» (науковий керівник – кандидат історичних наук, вчитель історії Гадзинскої гімназії Ковальчук Іван Васильович).

Дровосекова Юлія та Мартинчук Марія – учасниці наукового заходу, в своїх відгуках відзначили, що участь у конференції була для них новим, але надзвичайно цінним досвідом.