Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україно!»

Дата: 06.03.2020 13:03

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

НАКАЗ №80 від 04.03.2020 року

Про підсумки обласного етапу

Всеукраїнського заочного конкурсу

робіт юних фотоаматорів

«Моя країна - Україно!»

Відповідно до листа управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 22.10.2019 р. №2130-2/3-19 з 10 жовтня 2019 року по 10 січня 2020 в комунальному закладі позашкільної освіти «Обласний еколого-натуралістичний центр» Житомирської обласної ради відбувся обласний заочний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україно!».

Відповідно до рішення журі

НАКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями обласного етапу Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україно!» та нагородити дипломами управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації:

в номінації «пейзаж» молодша група (7-10 років) I місце:

• Кучук Катерину, ученицю 5 класу комунального закладу «Гадзинська гімназія» Глибочицької сільської ради Житомирського району;

в номінації «натюрморт»: старша група (15 — 18 років) ІІІ місце :

• Сіреджук Олександру, ученицю 9 класу комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району.

в номінації «жанрове фото» середня група (11 - 14 років) ІІ  місце :

• Барановську Марію, ученицю комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського;

в номінації «живий світ (тварини, рослини, червонокнижні види нашого району)» молодша група (7-10 років) І        місце:

- Поліщук Олега, учня 4 класу комунального закладу «Гадзинська гімназія» Глибочицької сільської ради Житомирського району;

- Баталову Поліну, ученицю 4 класу комунального закладу «Гадзинська гімназія» Глибочицької сільської ради Житомирського району;

в номінації «Позажанрове фото та експериментальне фото (застосування програми АсоbеРhotoShор)»

молодша група (7-10 років) І місце:

• Кучук Катерину, ученицю 5 класу комунального закладу  «Гадзинська гімназія" Глибочицької сільської ради Житомирського району

середня група (11 - 14 років) І місце:

• Мартинчук Марію, ученицю 8 класу комунального закладу «Гадзинська гімназія» Глибочицької сільської ради Житомирського району (2 фото);

2. Надати подяку управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна - Україно!»:

• Бенедисюк Марії, учениці 5 класу комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району;
  • Гуменюк Емілії, учениці 8 класу комунального закладу «Гадзинська гімназія» Глибочицької сільської ради Житомирського району;
  • Єременко Марині, учениці 5 класу комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району;
  • Матвієнко Марині, учениці комунального закладу «Студеницький ліцей» Глибочицької сільської ради Житомирського району;
  1. Конкурсні роботи переможців (І місце) відправити на фінальний етап конкурсу (м.Київ).
  2. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління - начальника відділу загальної середньої, дошкільної та інклюзивної освіти Липовецьку О.Г.