Акція «СМАЧНА ВЕЛИКОДНЯ ПАСКА - ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ»

З наближенням Великодня працівники закладів освіти Глибочицької сільської ради долучилися до акції «СМАЧНА ВЕЛИКОДНЯ ПАСКА - ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ». Колективи закладів освіти взялися пекти паски та готувати смаколики українським воїнам на фронт. Всі дружньо відгукнулися створити свято для наших Захисників.

12:03:30 21.04.2022

Весняна толока «ЧИСТА ГРОМАДА»-2022

Починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» щороку у квітні відзначається День навколишнього середовища. Проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів...

13:03:47 19.04.2022

«СУЧАСНЕ ДОШКІЛЛЯ ПІД КРИЛАМИ ЗАХИСТУ» ОНОВЛЕНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ І БАТЬКІВ У РУБРИЦІ

Команда Міністерства освіти і науки додала нову інформацію до рубрики «Сучасне дошкілля під крилами захисту», яку доцільно використовувати під час спілкування з дітьми дошкільного віку.

11:23:46 19.04.2022

#STOP_SEXТИНГ: ОФЛАЙН-ПОВЕДІНКА ПІД ЧАС ВІЙНИ – ПРО ЩО ПОГОВОРИТИ З ДИТИНОЮ?

На жаль, війна стала для нас реальністю, в якій ми сьогодні живемо. Характер небезпек щоразу змінюється, тому надзвичайно важливо говорити з дітьми про нові правила поведінки офлайн. Оскільки діти спілкуються і в онлайн-вимірі, ці правила можуть стати в пригоді і для їхніх друзів.

11:22:11 19.04.2022