У ЖОВТНІ ВІДБУДЕТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ З МЕДІАГРАМОТНОСТІ

Дата: 25.10.2022 12:57

27 жовтня 2022 року у межах Глобального тижня медіаграмотності національний проєкт «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України, спільно з програмою USAID «Мріємо та діємо» та проєктом «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність», які виконуються IREX, проведуть національний тест з медіаграмотності.

Участь у тесті можуть взяти всі охочі, які хочуть перевірити себе, чи вміють боротися з фейками та відрізняти ворожу пропаганду.

Тест можна скласти онлайн лише впродовж одного дня за посиланням, яке буде опубліковано на сайті проєкту.

Платформа для проходження тесту буде відкрита тричі на день протягом 30 хвилин.

Початок тесту – об 11:00, 15:00, 19:00.

Кожен учасник гарантовано отримає сертифікат, а 30 учасників, які якнайшвидше дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають подарунки – планшети, павербанки, колонки, рюкзаки, худі та багато іншого!

Національний тест з медіаграмотності – це частина заходів від національного проєкту «Фільтр», присвячених Глобальному тижню медіаграмотності, який святкують у всьому світі з 24 до 30 жовтня.