Зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!!!

Дата: 14.10.2022 09:52

Дозвольте привітати зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра – ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ!!!

Це свято  всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це свято пам'яті  синів і дочок, які віддали своє життя за свободу України, за нашу з вами свободу і незалежність!!! Це – свято України!

Шановні наші захисники та захисниці! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва, нащадками тих, хто в різні часи віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Сьогодні Україна відзначає три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над вами, над усією Україною!!!

Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців! Поки є герої, які захищають мирне майбутнє наших дітей від підступного ворога, ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!

Молимось за вас, воїни-захисники України!

Зі святом, наші Герої!

З шаною та повагою

Глибочицький сільський голова                                        Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Начальник Відділу освіти,                                                                                                    культури, молоді та спорту                                                 Ганна ВОЙТЕНКО