ДО ГЛОБАЛЬНОГО ТИЖНЯ МЕДІАГРАМОТНОСТІ ПРОПОНУЄТЬСЯ ПРОВЕСТИ УРОК ЩОДО БЕЗПЕКИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Дата: 25.10.2022 09:47

МОН спільно з національним проєктом медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики пропонують в межах Глобального тижня медіаграмотності провести в закладах освіти урок щодо безпеки в інформаційному просторі.

Для проведення доступні матеріали:

• Урок від IREX «Медіаграмотність під час війни». Урок допоможе потренувати навички медіаграмотності та визначити ризики інформаційного простору під час війни.
  • Тулкіт від британського Департаменту цифрових технологій, культури, медіа та спорту. Він складається з посібника для вчителів, онлайн-гри для цікавого й інтерактивного навчання.
  • Тулкіт Фейк ≠ факт від Шведського інституту. Тулкіт складається із практичних вправ для розпізнавання різних видів фейків та пропаганди. Пакет документів містить готові презентації з коментарями для вчителів.

Також можна розробити власний урок на теми:

• Блогери та журналісти. Кому довіряти і як перевіряти?
  • Як створювати якісний контент?
  • Російська пропаганда в мультиках. Чого ми не помічали?

Матеріали доступні за посиланням.

Нагадаємо, безпека усіх учасників освітнього процесу – єдина умова очного і змішаного навчання.