Глибочицька територіальна громада
Україна, Житомирська область, Житомирський район

Бути відкритим до змін…..

Дата: 01.10.2019 14:13
Кількість переглядів: 541

27 вересня 2019 р. на базі  Студеницького ліцею  відбувся семінар-нарада директорів  закладів загальної середньої освіти Глибочицької сільської ради на тему: «Забезпечення професійного розвитку педагогічних працівників як важлива умова становлення Нової Української школи».

Фото без опису
Мета проведення семінару-наради: розкрити основні аспекти щодо забезпечення професійного розвитку педагогічних працівників як важливої умови становлення Нової Української школи,  ознайомити з шляхами втілення основних ідей НУШ на практиці; сприяти підвищенню рівня управлінської майстерності керівників ЗЗСО в парадигмі НУШ.
Під час перебування в   Студеницькому ліцеї керівники   закладів освіти мали змогу ознайомитись з навчально-матеріальною базою, а саме: облаштованою територією, навчальними кабінетами,  системою відеоспостереження, комунікаціями.

Фото без опису
Начальник відділу освіти  Глибочицької сільської ради Войтенко Г.М. ознайомила присутніх з планом роботи семінару-наради. Присутні відвідали урок математики (вчитель початкових класів Нацевич Н.О.) в 2 класі на тему: «Додавання одноцифрових чисел із переходом через десяток. Розв’язування  задач.  Геометричні фігури».
Директор ліцею Цимбалюк О.В. провела практикум «Вчитель – вічний учень», під час якого  було розглянуто модель ідеального педагога. Практичний психолог Сачук А.М. організувала практичну вправу на визначення готовності до партнерських стосунків в колективі.

Фото без опису
Запрошений консультант – психолог Міжнародного Благодійного фонду «Місія в Україні» Корольова С.М. розповіла про здоров’я сім’ї.
Представники Житомирського  торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету  розповіли про додаткові можливості коледжу, а саме: підготовку до ДПА та ЗНО, проведення додаткових занять з базових і спеціальних предметів.
Крім того,   Войтенко Г.М.  провела нараду директорів,  в ході якої  розглядались такі питання:
1. Про підсумки підготовки закладів освіти громади до початку нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 н. р., структура навчального року.
2. Про організацію та умови проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
3.    Про підготовку свята до Дня вчителя.
Підсумок семінару-наради підвела начальник відділу освіти Войтенко Г.М,. зазначивши, що головною рушійною силою інноваційної діяльності є вчитель. Педагог-новатор є носієм конкретних нововведень, їх творцем, модифікатором.
Необхідно  підтримувати його  широкі можливості і необмежене поле діяльності, оскільки на практиці переконуємося в ефективності наявних методик навчання.
Важливим  є і те, що якщо директор закладу освіти  винахідливий  і не боїться пробувати щось нове, то й уся школа шукає нові можливості. Школа- маленьке дзеркало нашого життя. Тому мисліть позитивно, транслюйте впевненість у прогнозах, віру в професіоналів, любов і повагу до своєї професії. Це перша умова досягнення поставлених глобальних цілей. Давайте разом постараємося, щоб наша українська освіта справді стала українською і по-справжньому новою, бо це нам під силу.
А на завершення роботи директори ЗЗСО та ЗЗДО, гості здійснили  екскурс до центру української культури та етнографії «Оберіг Студеної води».

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь