Здобувачі освіти за чисте довкілля

Дата: 26.09.2019 14:08

Фото без описуПрирода – наш дім. Ці слова вже давно стали звичними. Але тільки зараз, коли ця сама природа вже з останніх сил волає про допомогу, ми почали  активно діяти. Ми стаємо господарями. А справжній господар навіть сміттю знайде пристосування.

Кошарищенська гімназія другий рік  працює над проектом «Паросток».  Сортування сміття вже дає позитивні результати. Ми не тільки зберігаємо чисте повітря, позбавляємося від несанкціонованих смітників, але й заробляємо кошти для облаштування затишку у гімназії. От і зараз, здавши папір та пластик на переробку, ми змогли закупити фарбу для естетичного оформлення стін.

Ну а  День довкілля – своєрідний підсумок роботи за рік та можливість спланувати подальші дії.