ВОДОХРЕЩЕ  2019  у  Глибочицькій ОТГ

ВОДОХРЕЩЕ 2019 у Глибочицькій ОТГ

У Глибочицькій об’єднаній територіальній громаді традиція святкування Водохреща започаткована з   2007 року за ініціативи сільського голови Сергія Сокальського,  депутата Житомирської обласної ради Руслана Павлюка та депутата  Глибочицької сільської ради, директра КП «Полісся – сервіс» Сергія Пилипчука. І вже 12 років поспіль мешканці громади відзначають велике християнське свято Водохреща. Зазвичай, для односельців готується святковий концерт, юшка, цілющий узвар та різні смаколики.

12:23 22.01.2019

14 СІЧНЯ 2019 РОКУ СВЯТО ДЛЯ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ У ЖИТОМИРІ

Вже традиційно, на початку кожного року, обдаровані діти із різних районів нашої області – переможці музичних, художніх, вокальних, літературних конкурсів – отримують відзнаки від голови Житомирської обласної державної адміністрації.

09:46 15.01.2019

Новий шкільний автобус для Глибочицької об’єднаної громади

Завдяки підтримці голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича сьогодні, 14 січня 2019 року, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, депутат Житомирської обласної ради Руслан Павлюк, начальник відділу освіти Глибочицької сільської ради Ганна Войтенко під час урочистої шкільної лінійки у Студеницькому ліцеї передали учням та вчителям новий шкільний автобус.

16:57 14.01.2019

11 листопада 2018 року відбувся щорічний ветеранський турнір з міні футболу, присвячений пам’яті Володимира Міщенка.

Спортивний комплекс імені В.І. Міщенка с. Глибочиці зібрав загалом 3 футбольні команди, з них: 2 команди Глибочицької ОТГ ФК „Чайка” (с. Глибочиця) і збірна команда сіл Кмитова та Студениці та команда Станишівської ОТГ.

11:29 16.11.2018