Захід для людей поважного віку

18 жовтня Глибочицькою сільською радою спільно з Житомирським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирської районної державної адміністрації на базі Глибочицького будинку культури було проведено святковий захід для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які потребують особливої соціальної уваги, підтримки та перебувають на обліку у територіальному центрі.

12:34 21.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: як отримати статус особи з інвалідністю військовослужбовцю, який отримав поранення під час участі в АТО?

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни надається особам, які отримали інвалідність внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в АТО, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх проведення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період зазначених заходів або в районах проведення АТО у період її проведення.

14:17 26.09.2019

Жодна дитина не може бути об’єктом незаконного посягання на її честь і гідність

Нинішній рік став переломним у боротьбі проти цькування – 19 січня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу». Він спрямований на те, щоб комплексно впливати на проблему дитячої жорстокості в Україні.

14:16 26.09.2019

З Днем знань!

Шановні освітяни Глибочицької громади!

14:49 30.08.2019

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 01.08.2019 № 1538 (додаток 7). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

12:52 21.08.2019