Дорогі жителі села Великі Кошарища!

Дата: 05.09.2020 08:25

Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею 200 - річниці від дня заснування  села ВЕЛИКІ КОШАРИЩА.

День народження Вашого села – особливе свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс. Усі досягнення, якими багате село, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

У такі свята, як день народження села, кожен відчуває себе частинкою великої родини. Ми маємо об’єднатися у любові до нашої громади, працювати і жити для її добра, допомагати тим, хто цього потребує. Сучасна Ваше село може пишатися тим, що тут народжуються і зростають покоління талановитих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя.

Щиро Вас вітаю  з ювілеєм. Бажаю Вам, перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

Зі святом Вас!
Глибочицький сільський голова     СЕРГІЙ СОКАЛЬСЬКИЙ