Робоча група у Студеницькому старостинському окрузі

4 червня Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Валерій Семотюк, секретар ради Віталій Шпаківський, старости: Юрій Вергун, Олександр Подорожній та Валентина Яремчук, разом з депутатами сільської ради з робочим візитом відвідали Студеницький старостинський округ.

07:00 05.06.2021

До уваги! Пенсійний фонд України повідомляє про зміни в організації виплати та доставки пенсій і грошової допомоги

До 01 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме AT «Укрпошта».

11:53 26.04.2021

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

08:55 07.12.2020