Шановні бібліотекарі!

Дата: 30.09.2021 06:31

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом –
Всеукраїнським днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар - хранителем і двигуном людської культури.

Сьогодні бібліотеки  знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління. Працівники бібліотек - незамінні помічники в оперативному і якісному забезпеченні інформацією та цікавою роботою з дітьми та молоддю.

Бажаємо вам нових ініціатив, цікавих перспективних проєктів при виконанні своїх професійних обов'язків.

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

Міцного всім здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!