З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 26.09.2021 09:50

Шановні педагоги дошкільної освіти!

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом - Днем дошкілля! Ми вітаємо зi святом всіх працівників дошкільних установ, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям! Ми впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в день радості та щастя!

Нехай ваше життя буде наповнене любов’ю вихованців та повагою їхніх батьків, підтримкою колег, теплотою рідних і близьких. Невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізувати задумане допоможуть Вам вирішувати найскладніші завдання, а всі ваші педагогічні ініціативи увінчаються успіхом.

Миру, здоров'я, благополуччя, творчих ідей у Вашій благородній справі!