Дата: від до Скинути

Шановні жителі Глибочицької громади  прийміть сердечні вітання з нагоди  Дня Конституції України!

Шановні жителі Глибочицької громади прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

Конституція повинна захищати наше найбільше багатство родючу українську землю, гарантувати якісну та доступну освіту у вітчизняних навчальних закладах, захищати дітей та гарантувати їм безпечне майбутнє, зберігати нашу історію для майбутніх поколінь, забезпечувати гідне життя нашим батькам, що віддали роки праці нашій державі. Все чого ми прагнемо можна здійснити якщо ми віримо у все можливе.

13:46 26.06.2020

Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю Вас із чудовим святом - Днем матері!

10:50 08.05.2020

Допомога мешканцям Глибочицької ОТГ в умовах протидії COVID-19

Турбота про мешканців об’єднаної територіальної громади є одним з першочергових завдань Глибочицької сільськи ради, а особливо у період протидії епідемії гострого респіраторного захворювання COVID-19 вимагає від органу місцевого самоврядування підтримки соціально-незахищених категорій населення.

18:19 29.04.2020