"Залицяння до Весни" у с. Березина Глибочицької сільської ради

Дата: 25.02.2019 11:32

Ті, хто любить жарти й сміх, і пісень співати – всі приїхали у Березину Зиму проводжати

23 лютого вперше для мешканців с. Березина Глибочицької сільської ради започатковано проведення свята проводів Зими та зустрічі Весни «Залицяння до Весни». Проводжали зиму смачними млинцями зі сметаною, варениками з сиром, обрядовими стравами та солодощами приготовленими працівниками культури, а також святковими піснями творчих аматорських колективів Глибочицької громади.

Своїми запальними виступами творчі колективи створювали святковий настрій всім присутнім. Хоча зима і намагалася відстояти свої права, показуючи примхи погоди, це не завадило поринути у традиційні веселощі та розваги колоритного свята.

Учасників та гостей заходу привітали: Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський та депутати: обласної ради Руслан Павлюк, районної ради Василь Козел, Глибочицької сільської ради Валентина Марчук.

Родзинкою свята стало спалення опудала, яке символізувало зиму, а разом з тим зникнення усіх негараздів та проблем.

Отож, ми весело зустріли Весну-красну.