День вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Глибочицькій об’єднаній територіальній громаді

Дата: 13.02.2020 15:14

Фото без опису11 лютого 2020 року у сесійній залі приміщення Глибочицької сільської ради проведено урочистий захід, з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, організований відділом культури і туризму, молоді та спорту Глибочицької сільської ради.

На урочистий захід були запрошені ветерани війни  Афганістану, Чехословаччини, Іраку, Югославії, Анголи, Мозамбіку, які проживають на території Глибочицької об’єднаної територіальної громади, а саме жителі сіл Студениця, Кмитів, Великі Кошарища, Березина, Гадзинка та Глибочиця. Серед  запрошених у  святі брали участь  воїни-ветерани:

Давидчук С.Г. (с. Березина),

Ковальчук С.Г. (с. Березина),

Перепелиця М.М. (с. Гадзинка),

Парчевський П.Й. (с. Глибочиця),

Захарчук С.І. (с. Глибочиця),

Рудий М.Г. (с. Глибочиця),

Шатило Л.О. (с.Глибочиця),

Родовод В.Й.  (с.Глибочиця),

Надвірняк О.В. (с. Глибочиця),

Ткачук О.М. (с. Глибочиця),

Фролов П.К. (с. Великі  Кошарища),

Біленький О.Ю. (с. Великі  Кошарища),

Кукелко С.Г.   (с.   Кмитів),

Близнюк О.Я.   (с. Студениця).

До учасників бойових дій на території інших держав  та гостей з вітальним словом звернувся Глибочицький сільський голова  Сокальський С. В., який відзначив мужність і героїзм воїнів-ветеранів та на згадку вручив їм пам’ятні подарунки.

Організатор культурно-дозвільної діяльності Глибочицького будинку культури   Янівська Л. П., провела короткий екскурс військових дій в Афганістані 1979-1989 років.

Зворушливо та цікаво від запрошених гостей виступили: учасник бойових дій у  Чехословаччині,  Анголі та  Мозамбіку Шатило Л.О. та учасник бойових дій в Афганістані Парчевський П.Й.

Від представників депутатського корпусу Глибочицької сільської ради до ветеранів війни та гостей свята з привітальним словом та музичним подарунком звернувся Сергій Пилипчук.

Свій авторський вірш присутнім прочитала поет-аматор  уродженка с. Студениця  Близнюк М.В.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих воїнів, учасників бойових дій на території інших держав.

Для гостей свята з тематичною поезією виступали здобувачі освіти старших класів  Глибочицького ліцею, а також творчий аматорський народний  колектив «Земляки» та окремі виконавці  Глибочицького будинку культури.

Серед пріоритетних завдань виконавчого комітету  Глибочицької сільської ради: пам’ятати та всіляко підтримувати ветеранів, систематично організовуючи заходи подібного характеру та надаючи воїнам-ветеранам соціальну підтримку.

Подібні заходи сприяють вшануванню пам’яті загиблих і учасників бойових дій на території інших держав.