8-9 травня 2020 року ми відзначили День пам’яті та примирення і 75-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Дата: 12.05.2020 16:01

Цьогоріч, у зв’язку із загрозою занесення і поширення на території Глибочицької сільської ради гострої респіраторної хвороби СОVID-19 та з метою збереження життя та здоров’я мешканців громади, урочисті масові заходи присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом, не планувалися.

Виходячи з цього, відповідно до рішення виконавчого комітету Глибочицької сільської ради від 16 квітня 2020 року № 8 «Про відзначення на території сільської ради 75 - річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» створено оргкомітет у складі:

Сокальського С.В. - Глибочицького сільського голови;
Семотюка В.Д. - заступника сільського голови з питань виконавчих органів ради;
Кононюк О.М. - секретаря сільської ради;
Сімчук Є. А. - начальника відділу культури та туризму, молоді та спорту,
Матвійчука В.А. - в.о. старости Студеницького старостинського округу;
Яремчук В.М. - в.о. старости Кмитівського старостинського округу,
Пилипчука С.С. - голови ветеранської організації;
Шинальської І.П. - старшого інспектора ВОС.

Традиційно 9 травня у Глибочицькій об’єднаній територіальній громаді відбулося покладання вінків та корзин з живими квітами до підніжжя 12 братських могил, 4 одиночних поховань, 5 пам’ятних знаків воїнам-односельчанам загиблим у роки Другої світової війни, та 2 могил воїнів загиблим у зоні АТО у селах нашої громади: Нова Вигода, Гадзинка, Березина, Малі Кошарища, Великі Кошарища, Кмитів, Студениця, Глибочиця за участю оргкомітету, депутатів, членів виконкому та інших жителів громади.

Загалом День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні останніми роками набувають для нас українців особливого значення. У ці дні ми вшановуємо пам'ять загиблих воїнів, згадуємо їх у молитві, схиляючи голови над братськими могилами.

Віддаючи данину шани та поваги нашим героям-захисникам сьогодні ми дякуємо за Велику перемогу, сивочолим ветеранам, живим свідкам історії, яких, через невблаганність часу, з кожним роком стає усе менше серед нас:
• Прищепі Володимиру Антоновичу (с. Глибочиця)
• Петрушенко Ніні Петрівні (с. Глибочиця)
• Зозулі Ганні Петрівні (с. Глибочиця)
• Солянову Купріяну Івановичу (с. М. Кошарища)
• Герасимчуку Петру Антоновичу (с. Студениця)
• Сапожніковій Ганні Ананіївні (с. Студениця).

Зворушливі слова щирої подяки за героїзм і мужність та побажання миру і міцного здоров’я звучали в адресу ветеранів нашої громади від Глибочицького сільського голови Сокальського Сергія Вікторовича та присутніх учасників заходу.

Кожному ветерану нашої громади надано фінансову допомогу у розмірі 1 тисячі гривень.