З ДНЕМ СЕЛА ЛЕВКІВ

Дата: 18.09.2022 14:00

Дорогі жителі села Левків!

Щиро вітаємо Вас із днем села.

Левків – село з особливим колоритом, людьми, традиціями і славною козацькою історією. А  історію, як відомо, творять люди. Саме ті, хто докладає зусиль, щоб наше село йшло шляхом розвитку, змінювалося на краще, зростав його економічний та культурний потенціал.

На жаль, триває сьомий місяць війни… Важко… Страшно… Нестерпно боляче від втрат.  Але ми маємо триматися, бути сильними. І маємо продовжувати жити, працювати і дякувати за кожен світанок! Віримо та знаємо, що все буде гаразд. Адже ми на боці добра!

У цей день бажаємо Вам перш за все миру, міцного здоров`я, родинного щастя, благополуччя й здійснення найзаповітніших мрій, у тому числі на благо нашої громади. Нашому селу – процвітання, стабільності й розвитку. Хай квітне наше рідне село Левків