Оголошення

Відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою населених пунктів

У п’ятницю 13 серпня відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони природного середовища, планування територій та архітектури, будівництва та благоустрою населених пунктів з підготовки питань на чергову сесію 30 серпня. Комісія детально опрацювала і вивчила більше 130 питань, тому засідання, традиційно, тривало більше семи з половиною годин. Серед звернень громадян і юридичних осіб з питань земельних і містобудівних відносин було розглянуто дві програми.

13:49:43 16.08.2021