Оголошення

Розпорядження сільського голови № 113-О про призначення та виплату компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремим категоріям громадян, а саме жителям сіл Глибочиця, Гадзинка, Березина, Нова Вигода, Левків, Калинівка, Клітчин

15:50:29 09.08.2021

Розпорядження сільського голови № 103-О про призначення та виплату компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремим категоріям громадян, а саме жителям Кмитівського та Студеницького старостинських округів.

15:38:35 09.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТОРГОВИЙ ДІМ «БЕТОН» код ЄДРПОУ 40186787

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТОРГОВИЙ ДІМ «БЕТОН  інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

14:13:05 23.07.2021

Спеціальна бюджетна дотація за приріст поголів'я корів власного відтворення

Повідомляємо власників фермерських господарств про дію Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517), далі - Порядок.

14:41:00 19.07.2021