Відкриття бібліотеки у с. Гадзинка Глибочицької ОТГ

22 грудня 2018 року відкрила двері для своїх читачів оновлена бібліотека в селі Гадзинка Глибочицької ОТГ Житомирського району Житомирської області. За ініціативи сільського голови  бібліотеку розміщено у Гадзинській гімназії, де тепло, світло та просторо. За підтримки депутатів Глибочицької сільської ради спрямовано кошти на її ремонт.  Бібліотека забезпечена всім необхідним та окремим входом, що не суперечить процесу навчання закладу освіти. На урочистій церемонії з нагоди відкриття нової бібліотеки почесну місію розрізання стрічки надано високоповажним гостям: голові Глибочицької сільської ради Сергію Сокальському, депутатам Глибочицької ОТГ:  Валентині Храмцовій, Нелі Хомчук та Віталію Шпаківському.

18:06:11 27.12.2018