З днем села Глибочиця!

Дата: 24.09.2023 08:00

Дорогі мої земляки,  жителі села Глибочиця!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди  452 – річниці з дня першої історичної згадки про славне село  Глибочиця.

Відзначення Дня села символізує  любов  до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.

Зазвичай, в цей день ми гуртувалися, влаштовували пишні народні гуляння, славили своє село в піснях, віршах, танцях. На жаль, війна внесла свої корективи й традиційне відзначення стало неможливим.

Але День села став святом єднання. Саме в такі моменти ми пробуджуємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини. Глибочиця – це населений пункт, який здавна славився своїми працьовитими людьми. Людьми, які продовжують дбати про свій край, примножувати його славні традиції своєю працею, досягненнями, турботою про тих, хто її потребує, шаною до захисників та захисниць України. Мешканці села – справжня сім’я, в якій вміють чути одне одного і злагоджено працюють для майбутнього.
Сьогодні своє родинне свято Ви відзначаєте в умовах війни, у найскладніші для України часи. Але жорстокі випробування ще більш згуртовують та роблять сильнішою велику глибочанську родину.

Упевнений, попереду у нас багато свят та перемог, які ми разом зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі!
Бажаю Вам миру, спокою, злагоди, добробуту для усієї громади і кожного її мешканця!

Зі святом Вас, дорогі глибочани!

Глибочицький сільський голова             СЕРГІЙ СОКАЛЬСЬКИЙ