Участь аматорів Глибочицької ТГ у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Джерело надії»

Дата: 23.05.2023 10:31

За підтримки Всесвітньої організації виконавчих мистецтв WAPA WORLD та Міжнародного благодійного фонду «BUKOVINA FOLK DANCE» 20-21 травня 2023 року у м. Хотин Чернівецької області відбувся  Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело надії». Відповідно до листа дирекції Фестивалю, аматори Глибочицького та Студеницького закладів культури Глибочицької територіальної громади були серед запрошених.

Солістка Будинку культури с. Глибочиця - Альона Лісєєва з піснею «Доля моя» отримала лауреата II премії Фестивалю - конкурсу, в номінації «естрадний вокал».

Вокальний гурт Будинку культури с. Студениця «Родинне джерело»  стали лауреатами II премії Фестивалю-конкурсу у номінації «Вокальний ансамбль» за пісню «Україно моя Україно».

Крім того, за професійну майстерність, творче ставлення до роботи нагороджено Подякою президента WAPA World Армана Гукасяна та президента МФКМ «Джерело надій» Світлани Кузьменко - художніх керівників: Студеницького БК Олександра Стадника та Глибочицького БК Валерію Плотницьку.

Щиро вітаємо переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надії».

Тримаємо культурний фронт та віримо у Перемогу!