З ДНЕМ СЕЛА ЛЕВКІВ

Дата: 17.09.2023 08:00

Шановні жителі  села Левків!

Прийміть найщиріші вітання з 522 - річницею від дня заснування вашого рідного села.

Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято з тими, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місцевості з особливим колоритом, традиціями і славною козацькою історією.

У ці непрості для нашої держави часи, у час, коли другий рік поспіль триває повномасштабна війна, нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей і впевнено щодня наближати довгоочікувану та бажану ПЕРЕМОГУ.

Тож, з нагоди Дня села, від виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаю всіх мешканців славного села Левків та бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту.

Добра вам усім, міцного здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення.

Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє у нашій мирній Україні!

Віримо у нашу Перемогу!

Слава ЗСУ!