Громадські слухання

Оголошення про проведення процедури громадських слухань

щодо врахування пропозицій громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Левків, вул. Нижня. Житомирського району Житомирської області.

16:20:34 13.09.2022

Оголошення про проведення процеду­ри громадських слухань щодо врахуван­ня громадських інтересів під час розроблення

врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки під розміщення житлового будинку в с. Левків, вул. Івана Мазепи, Житомирського району Житомирської області.

14:28:11 16.08.2022

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОПОЗИЦІЇ ПРО ПОЧАТОК ПЕРЕГОВОРІВ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІВРОБІТНИЦТВА ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Відповідно до п.2 ст.6 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі рішення Глибочицької сільської ради від 15.07.2022 № 4 «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад», розпорядження Глибочицького сільського голови від 19.07.2022 № 103-О «Про вивчення, оцінку та громадське обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад»,

09:58:30 26.07.2022

детального плану земельної ділянки кадастровий номер 1822082000:03:000:1199 площею 0,932 га , для ве­дення індивідуального садівництва на території Глибочицької сільської ради Житомирського ра­йону Житомирської області.

14:53:16 16.07.2022

детального плану території земель­них ділянок під розміщення житлових будинків в с. Глибочиця, вул. Богдана Хмельницького, 11-А та 11-Б Житомирського району.

14:57:57 23.06.2022

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Об’єктом планованої діяльності є розміщення на території Виробничої бази мобільної асфальтобетонної установки «AMMANN ContiBase 210» з виробництва асфальтобетонних сумішей та мобільної установки з виробництва будівельних сумішей «StationMix 120» за адресою: 12526, село Великі Кошарища (за межами населеного пункту), Житомирської області, Житомирського району.

14:22:33 15.12.2021

Визначення містобудівних потреб земельних ділянок  для впорядкування територій під розміщення будівель, споруд  автозаправного комплексу і дорожнього сервісу:  багатопаливної  АЗС, стоянки вантажного транспорту

та магазину продовольчих і супутніх товарів з кафетерієм і павільйонами для підприємницької діяльності    за межами населених пунктів  на території Глибочицької сільської ради  Житомирського р-ну  Житомирської обл.

13:25:30 10.12.2021